1. Новини
  2. Анонси
  3. Реєстрація на творчий конкурс-2020

Шановні абітурієнти Факультету музичного мистецтва!

Просимо Вас зареєструватись на творчий конкурс, який відбудеться з 01 по 12 серпня 2020 року (за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36, ауд. 119, але можливе, також, проходження конкурсу онлайн - для тих, хто не зможе приїхати). Усі питання щодо реєстрації на творчий конкурс, програми творчого конкурсу, подання заявки на вступ та оригіналів документів задавайте за телефонами, вказаними у google-формі.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!

1. Не забудьте вказати електронну пошту для зворотнього зв'язку!
   2. Надішліть необхідні документи на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - ЛИШЕ після цього Ваша реєстрація буде вважатись закінченою.
   3. Перелік необхідних документів (сканкопії / фотокопії) :
   - заява на участь у творчому конкурсі (потрібно скачати, заповнити, зробити скан / фотокопію і підгрузити у Ваш лист: зразок додається)
   - копія документа, що посвідчує особу
   - фотокартка розміром 3*4
   - копія атестата або довідки про його отримання до 10 серпня
   - копія документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті (ЛИШЕ для тих абітурієнтів, які за певних обставин не складали ЗНО та пишуть вступні іспити в закладі вищої освіти).
   4. На творчий конкурс потрібно взяти оригінали перелічених документів та заяв, вказаних вище.
   5. Наша команда зателефонує Вам для уточнення даних, якщо це буде необхідно!

* поле, яке потрібно обов'язково заповнити

Почати реєстрацію: https://forms.gle/g16RpFBVTseZQVd48

РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ