Факультет музичного мистецтва

      ​​

Умови вступу

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ

ДО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ!

ТАЛАНОВИТИМ ВХІД БЕЗ ЧЕРГИ!

Якщо Ви бажаєте отримати престижну вищу мистецьку освіту за спеціальністю «Музичне мистецтво» - завітайте до факультету музичного мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв!

УМОВИ НАВЧАННЯ ТА ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Навчання здійснюється за денною (за держзамовленням та за умов договору) та заочною (за держзамовленням та за умов договору) формами.  Прийом абітурієнтів на факультет здійснює Приймальна комісія КНУКіМ за адресою: 01601, м. Київ, вул. Чигоріна, 20. Телефони: (044) 285-44-03, 285-43-86; факс (044) 285-85-27. Сторінка ПК КНУКіМ в Інтернеті: http://knukim.edu.ua/priymalna-komisiya/

Читайте офіційні правила вступу до Київського національного університету культури і мистецтв за посиланням: http://knukim.edu.ua/pravila-priyomu/ або звертайтесь до Приймальної комісії університету!

Для вступу на спеціальність 025 "Музичне мистецтво" необхідні сертифікати ЗНО з таких предметів: Українська мова і література та Історія України. Для перегляду конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів) перейдіть за посиланням: http://knukim.edu.ua/abituriyentu/perelik-ispitiv/

З програмою творчого конкурсу за усіма спеціалізаціями напряму «Музичне мистецтво» можете ознайомитись за посиланням: http://knukim.edu.ua/abituriyentu/programa-tvorchogo-konkursu/

Київський Національний університет культури і мистецтв запрошує на підготовчі курси. На курсах викладаються: українська мова та література, історія України, географія, іноземна мова. Здійснюється підготовка до участі у творчому конкурсі з фаху. Наше кредо – допомога у виборі професії!

Інформація по підготовчим курсам КНУКіМ за посиланням: http://knukim.edu.ua/abituriyentu/pidgotovchi-kursi/

Уся інформація з підготовки до ЗНО та творчого конкурсу за посиланням: http://knukim.edu.ua/abituriyentu/pidgotovka-do-tvorgogo-konkursu/

 

ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА ДОДАТКОВО ПРОПОНУЄ:

— участь у конференціях, конкурсах, олімпіадах, мистецьких і творчих проектах;

— проживання в університетському гуртожитку;

— можливість працювати в бібліотеці і отримувати наукову літературу для підготовки самостійної роботи;

— використання Інтернету;

— військову підготовку з присвоєнням офіцерського звання;

— участь у міжвузівських і міських творчих і спортивних змаганнях;

— активне дозвілля з відвідуванням театрів, музеїв і виставок;

— насичені творчістю неповторні студентські роки!

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ КНУКіМ!

НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ ВІД СТУДЕНТСЬКИХ МИСТЕЦЬКИХ РОКІВ ГАРАНТУЄМО!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​