Факультет музичного мистецтва

​​​​

Деканат

Петро Леонтійович Богоніс декан факультету музичного мистецтва КНУКіМ, заслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, професор. Голова профспілкового комітету  професорсько-викладацького складу університету.

З 1986 року на викладацькій посаді в КНУКіМ. Працював викладачем спеціальних музичних дисциплін, диригентом оркестру народних інструментів. В цей період займається концертною діяльністю. Веде активну наукову роботу, автор багатьох наукових статей, монографій з теорії та історії музичної педагогіки. Вперше науково обґрунтував та практично довів оригінальний метод гри та співу при навчанні на музичних інструментах дітей підліткового віку з недостатніми музичними здібностями. В своїй діяльності намагається впроваджувати в практику сучасні підходи в організації учбового процесу на факультеті, вивчає досвід європейських та світових подібних навчальних закладів. Прибічник демократичних, ліберальних течій у вихованні та навчанні.

 

 

Тетяна Василівна Пістунова перший заступник декана факультету музичного мистецтва, доцент, провідний викладач – методист, активний громадський діяч. Закінчила Київську державну консерваторію ім. П. Чайковського (1977). Творчий керівник понад 10-ти лауреатів Міжнародних конкурсів. Очолює загальноуніверситетську творчу лабораторію «Музична вітальня» і благодійну програму співпраці ФММ КНУКіМ з Київським міським онкологічним центром «Даруємо життя». Автор навчального посібника «Аналіз музичних творів» для студентів спеціалізації «естрадно-джазове мистецтво», 2017 р.). Нагороджена почесними грамотами Профспілки працівників культури та Міністерства культури України.​

 

 

 

 

Валентина Володимирівна Сінельнікова заступник декана факультету музичного мистецтва з навчальної і навчально-виховної роботи. Кандидат історичних наук, доцент. Дослідник історії східної української діаспори, автор монографій «Традиційна культура та побут українців Волгоградської області (кінець ХУІІ – початок ХХІ століття)» (2010) та «Українці Нижнього Поволжя: історія і сьогодення) (2017), понад 80-ті статей в наукових і науково-популярних виданнях України і Росії, співавтор і літературний редактор кількох науково-довідникових видань з питань культури та побуту українців Нижнього Поволжя, а також історії та теорії виконавської фольклорної традиції та методики опрацювання традиційного музичного матеріалу у молодіжних фольклористичних колективах.​

 

 

 

 

Святослав Вадимович Овчаренко методист в/к деканату факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Магістр музичного мистецтва (КНУКіМ, 2020), Магістр обліку та оподаткування (СНАУ, 2020). Куратор груп ТФ-30 та ТНБ-40 (1-й курс 2020 - 2021 навчального року).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аліна Мороз – студдекан факультету музичного мистецтва КНУКіМ, студентка 2-го курсу групи ТДН-29.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дарина Бородій – голова креативної групи факультету музичного мистецтва КНУКіМ, студентка 2-го курсу групи ТФ-39.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74