ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

СЕКЦІЇ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО ЕСТРАДИ»

Пістунова Тетяна Василівна (завідувач секції) – доцент, провідний викладач – методист. Закінчила Київську державну консерваторію ім. П. Чайковського (1977, клас фортепіано проф. Е. Ткач). Творчий керівник понад 10-ти лауреатів Міжнародних конкурсів, багаторічний заступник декана факультету музичного мистецтва (до 2016 року). Очолює загальноуніверситетську творчу лабораторію «Музична вітальня» і благодійну програму співпраці ФММ КНУКіМ з Київським міським онкологічним центром. Нагороджена почесними грамотами Профспілки працівників культури та Міністерства культури України.

Закус Ігор Миронович – заслужений артист України, доцент кафедри джазу та естрадного співу по класу бас-гітари, композиції, аранжування, мистецтву імпровізації Закінчив Львівську консерваторію ім. М. Лисенка по класу гобоя. Працює в стилях: jazz, funk, fusion, smooth, рор. Засновник проекту «Jazz-Коло» – концертів українських джазових виконавців. Співпрацює з Костянтином Меладзе, Таїсією Повалій, Оксаною Білозір, Іриною Білик, ВІА-Грою та іншими провідними українськими та закордонними виконавцями.

Чернов Ігор Борисович – доцент кафедри джазу та естрадного співу по класу саксофона, лауреат Міжнародних джазових фестивалів, соліст симфонічного оркестру Національної філармонії. Закінчив Ленінградську консерваторію по класу саксофона (1988). У репертуарі І. Чернова класична, популярна і джазова музика. Володіє інструментами: кларнет, бас-кларнет, саксофони. Співпрацює з відомими виконавцями естрадно-джазової музики (Мірей Матьє, Деміс Руссос, Річчі & Повері та ін.), оркестром О. Лунстрема, з диксилендом «Dixi joker» та ін. Випустив понад 20 дисків, записаних на різних студіях з провідними українськими та зарубіжними  виконавцями. Брав участь у світовій прем’єрі опери «Турандот» в Південній Кореї, а також у запису саундтреків до к/ф «Стиляги» В. Тодоровського.

Постой Григорій Григорович – доцент кафедри джазу та естрадного співу по класу диригування. Продюсер, художній керівник і головний диригент естрадно-джазового оркестру КНУКіМ «JAZZ – BAND». Закінчив Донецький державний музично-педагогічний інститут ім. С. Прокоф’єва. Працював солістом Національного оркестру радіо та телебачення України. З 1972 по 2008 рр. – артист оркестру Національної опери України і художній керівник концертно-інструментального ансамблю при спілці театральних діячів України. З 2001 р. – президент спілки музикантів оркестру «Либідь», художній керівник і диригент. Під орудою Г. Постоя студентський JAZZ – BAND вдало гастролює Україною та за її межами, перемагає у престижних конкурсах.

Дорофєєва Вероника Юріївна – завідувач кафедри інструментального мистецтва, кандидат мистецтвознавства, доцент. Закінчила Національну музичну академію ім. П. Чайковського. Захистила дисертацію на тему «Полістилізм у творчості Євгена Станковича як семіотичний феномен» (2010). Автор понад 20-ти наукових статей у фахових виданнях. В КНУКіМ працює з поч. 2000-х рр., викладає «Музично-теоретичний практикум», «Аналіз музичних творів», «Практикум сольно-ансамблевий», цикл музично-теоретичних дисциплін, керує магістерськими дослідженнями.

Тормахова Вероніка Миколаївна – кандидат мистецтвознавства, доцент, джазовий музикант і теоретик джазу, композитор, аранжувальник. Закінчила Інститут музики ім. Р. Глієра, Київську державну консерваторію ім. П. Чайковського (1998), аспірантуру (2002). Тема дисертації – «Естрадна музика і фольклор: взаємопроникнення і синтез» (2007). Член спілки композиторів України і ASCAP (спілки композиторів США). Автор альбому дитячих пісень «Чи тепер, чи колись» (2009). Як композитор і аранжувальник співпрацює з багатьма українськими поп- і рок-виконавцями.

Павлов Олександр Анатолійович – ст. викладач, закінчив вищій факультет НМАУ ім. П. Чайковського – Інститут музики ім. Р. Глієра по класу естрадно-джазової гітари (2006). Працює провідним артистом інструментальної групи народної артистки України Таїсії Повалій. Співпрацював з Росавою, гуртом «Нічлава», Юлією Ромою, гуртом «Nightgroove» та іншими. Є засновником гуртів «Links» і «Deep Tone». Лауреат І премії і відзнак «кращий гітарист», «краща авторська композиція» і «місяць ротації на радіо «Ренесанс» міжнародного конкурсу «Додж» (Донецьк, 2005). Гастролював в Росії, Польщі, Греції, Туреччині, Нідерландах, Литві та інших державах Європи. 2013 р. записав диск авторських композицій, аранжувальник, представник нової формації джазових музикантів і викладачів України.

Золкін Сергій Анатолійович – народився в місті Києві в родині професійних музикантів. Батько – композитор, член спілки композиторів України, викладач-методист КДМУ ім. Глієра. Мати – викладач-методист Київської школи мистецтв по класу спеціального фортепіано. Навчався грі на фортепіано в класі Юделевича Д.Р. та по композиції у Пацюкевича В.М. в КССМШ ім. Лисенка. Брав участь у багатьох виступах від школи, в тому числі у Всеукраїнському конкурсі молодих піаністів (м. Київ) та Київському конкурсі молодих композиторів (концертіно для фагота та ф-но). У старших класах організував джаз-тріо ( Золкін С., Сасько А., Сич В,) з яким брав участь у концертах від школи. У 1988-1989 роках прийняв участь у спільному американсько-українському проекті «Peace Child» і представляв Україну в США. У 1996 році закінчив НМА ім. П.І.Чайковського по класу композиції (викладачі – Карабиць І.Ф., Філіпенко В.А.). В період навчання працював солістом хору Дитячого музичного театру, концертмейстером естрадного відділу КДМУ ім. Р.М.Глієра та гастролював по Європі у складі хору «Artes Liberalis» (худ. кер. Холодова О.). Як піаніст брав участь у виконанні музики сучасних українських композиторів в рамках різних фестивалів. Після навчання викладав основи комп`ютерного аранжування в КДМУ ім. Глієра.(пройшов курси звукорежисерської майстерності при УКРТЕЛЕРАДІОПРЕСІНСТИТУТІ) З 2011 працює на кафедрі джазу та естрадного співу в КНУКІМ на посаді провідного концертмейстера секції «музичне мистецтво естради».