Факультет музичного мистецтва

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

СЕКЦІЇ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО ЕСТРАДИ»

Пістунова Тетяна Василівна (завідувач секції) – доцент, заступник декана факультету музичного мистецтва. Закінчила Київську державну консерваторію ім. П. Чайковського (1977, клас фортепіано проф. Е. Ткач). Провідний методист, творчий керівник понад 10 лауреатів Міжнародних конкурсів. Очолює загальноуніверситетську творчу лабораторію «Музична вітальня» і благодійну програму співпраці ФММ КНУКіМ з Київським міським онкологічним центром. Нагороджена почесними грамотами Профспілки працівників культури та Міністерства культури України.

 

 

 

 

 

Закус Ігор Миронович – доцент кафедри джазу та естрадного співу по класу бас-гітари, композиції, аранжування, мистецтву імпровізації Закінчив Львівську консерваторію ім. М. Лисенка по класу гобоя. Працює в стилях: jazz, funk, fusion, smooth, рор. Засновник проекту «Jazz-Коло» – концертів українських джазових виконавців. Співпрацює з Костянтином Меладзе, Таїсією Повалій, Оксаною Білозір, Іриною Білик, ВІА-Грою та іншими провідними українськими та закордонними виконавцями.

 

 

 

 

 

 

 

Чернов Ігор Борисович – доцент кафедри джазу та естрадного співу по класу саксофона, лауреат Міжнародних джазових фестивалів, соліст симфонічного оркестру Національної філармонії. Закінчив Ленінградську консерваторію по класу саксофона (1988). У репертуарі І. Чернова класична, популярна і джазова музика. Володіє інструментами: кларнет, бас-кларнет, саксофони. Співпрацює з відомими виконавцями естрадно-джазової музики (Мірей Матьє, Деміс Руссос, Річчі & Повері та ін.), оркестром О. Лунстрема, з диксилендом «Dixi joker» та ін. Випустив понад 20 дисків, записаних на різних студіях з провідними українськими та зарубіжними  виконавцями. Брав участь у світовій прем’єрі опери «Турандот» в Південній Кореї, а також у запису саундтреків до к/ф «Стиляги» В. Тодоровського.

 

 

 

 

 

Постой Григорій Григорович – доцент кафедри джазу та естрадного співу по класу диригування. Продюсер, художній керівник і головний диригент естрадно-джазового оркестру КНУКіМ «JAZZ – BAND». Закінчив Донецький державний музично-педагогічний інститут ім. С. Прокоф’єва. Працював солістом Національного оркестру радіо та телебачення України. З 1972 по 2008 рр. – артист оркестру Національної опери України і художній керівник концертно-інструментального ансамблю при спілці театральних діячів України. З 2001 р. – президент спілки музикантів оркестру «Либідь», художній керівник і диригент. Під орудою Г. Постоя студентський JAZZ – BAND вдало гастролює Україною та за її межами, перемагає у престижних конкурсах.

 

 

 

 

Дорофєєва Вероника Юріївна – кандидат мистецтвознавства, доцент, заступник декана факультету музичного мистецтва. Закінчила Національну музичну академію ім. П. Чайковського. Захистила дисертацію на тему «Полістилізм у творчості Євгена Станковича як семіотичний феномен» (2010). Автор понад 10-ти наукових статей у фахових виданнях. В КНУКіМ працює з поч. 2000-х рр., викладає «Музично-теоретичний практикум», «Аналіз музичних творів», «Практикум сольно-ансамблевий», цикл музично-теоретичних дисциплін, керує магістерськими дослідженнями.

 

 

 

 

 

 

 

Тормахова Вероніка Миколаївна – кандидат мистецтвознавства, доцент, джазовий музикант і теоретик джазу, композитор, аранжувальник. Закінчила Інститут музики ім. Р. Глієра, Київську державну консерваторію ім. П. Чайковського (1998), аспірантуру (2002). Тема дисертації – «Естрадна музика і фольклор: взаємопроникнення і синтез» (2007). Член спілки композиторів України і ASCAP (спілки композиторів США). Автор альбому дитячих пісень «Чи тепер, чи колись» (2009). Як композитор і аранжувальник співпрацює з багатьма українськими поп- і рок-виконавцями.

 

Павлов Олександр Анатолійович – ст. викладач, закінчив вищій факультет НМАУ ім. П. Чайковського – Інститут музики ім. Р. Глієра по класу естрадно-джазової гітари (2006). Працює провідним артистом інструментальної групи народної артистки України Таїсії Повалій. Співпрацював з Росавою, гуртом «Нічлава», Юлією Ромою, гуртом «Nightgroove» та іншими. Є засновником гуртів «Links» і «Deep Tone». Лауреат І премії і відзнак «кращий гітарист», «краща авторська композиція» і «місяць ротації на радіо «Ренесанс» міжнародного конкурсу «Додж» (Донецьк, 2005). Гастролював в Росії, Польщі, Греції, Туреччині, Нідерландах, Литві та інших державах Європи. 2013 р. записав диск авторських композицій, аранжувальник, представник нової формації джазових музикантів і викладачів України.

 

 

 

 

 

 

Золкін Сергій Анатолійович – народився в місті Києві в родині професійних музикантів. Батько – композитор, член спілки композиторів України, викладач-методист КДМУ ім. Глієра. Мати – викладач-методист Київської школи мистецтв по класу спеціального фортепіано. Навчався грі на фортепіано в класі Юделевича Д.Р. та по композиції у Пацюкевича В.М. в КССМШ ім. Лисенка. Брав участь у багатьох виступах від школи, в тому числі у Всеукраїнському конкурсі молодих піаністів (м. Київ) та Київському конкурсі молодих композиторів (концертіно для фагота та ф-но). У старших класах організував джаз-тріо ( Золкін С., Сасько А., Сич В,) з яким брав участь у концертах від школи. У 1988-1989 роках прийняв участь у спільному американсько-українському проекті «Peace Child» і представляв Україну в США. У 1996 році закінчив НМА ім. П.І.Чайковського по класу композиції (викладачі – Карабиць І.Ф., Філіпенко В.А.). В період навчання працював солістом хору Дитячого музичного театру, концертмейстером естрадного відділу КДМУ ім. Р.М.Глієра та гастролював по Європі у складі хору «Artes Liberalis» (худ. кер. Холодова О.). Як піаніст брав участь у виконанні музики сучасних українських композиторів в рамках різних фестивалів. Після навчання викладав основи комп`ютерного аранжування в КДМУ ім. Глієра.(пройшов курси звукорежисерської майстерності при УКРТЕЛЕРАДІОПРЕСІНСТИТУТІ) З 2011 працює на кафедрі джазу та естрадного співу в КНУКІМ на посаді провідного концертмейстера секції «музичне мистецтво естради».

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: 5292485@rambler.ru