ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

СЕКЦІЇ НАРОДНИХ І ОРКЕСТРОВО-СТРУННИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Андрійчук Петро Олександрович (завідувач секції) – заслужений працівник культури України, професор, художній керівник та диригент заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка», секретар Національної всеукраїнської музичної спілки, член Національної ліги українських композиторів, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Закінчив Київську державну консерваторію ім. П.І Чайковського (1982, клас баяна М. Різоля, клас ансамблю І. Яшкевича, клас диригування М. Гозулова). З 2001 р. керівник студентського українського оркестру народної та популярної музики КНУКіМ. Концертував у Австрії, Великобританії, Італії, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччині, США, Франції, Чехії, республіках колишнього СРСР. Автор понад 100 інструментовок для ансамблів та оркестру народних інструментів, обробок та оригінальних творів для народного хору.

Дідок Сергій Володимирович – Лауреат VІІІ Міжнародного конкурсу акордеоністів (м. Монтезе, Італія), диригент Київського Національного театру оперети, старший викладач. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (2005, клас акордеона проф. А. Гаценко, П. Андрійчука, клас диригування проф. В. Гнєдаша), Національну музичну академію України (2009, клас оперно-симфонічного диригування проф. В. Гнєдаша), аспірантуру КНУКіМ (2011). Художній керівник ансамблю інструментальної музики «Гарнограй» ФММ КНУКіМ. Автор понад 50 оркестровок для оркестру та ансамблів народних інструментів. Концертував у Білорусі, Канаді, Нідерландах, Польщі, Франції, Шотландії.

Жадько Вікторія Анатоліївна – заслужена артистка України, професор, лауреат Міжнародних конкурсів, диригент симфонічного оркестру радіо та телебачення України. Закінчила Київську консерваторію ім. П. І. Чайковського (1991, клас гітари проф. М. Давидова; 1995, клас оперно-симфонічного диригування проф. А. Власенка). Здійснила фондові записи понад 100 шедеврів світової класичної музики на українському радіо та телебаченні. Концертувала з провідними симфонічними оркестрами України та Європи. Підготувала 9 лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів гітаристів.