Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ЗІРКОВІ ВИКЛАДАЧІ: НАЗАР ЯКОБЕНЧУК

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ продовжує знайомити з нашими зірковими викладачами. Сьогодні – про диригента і вокаліста, лауреата міжнародних конкурсів Назара Якобенчука.

Детальніше...


КНУКІМІВЦІ БУДУТЬ НА ЄВРОБАЧЕННІ-2020!!!

Як приємно, що саме фольклористи КНУКіМ рухають українську пісню вперед! Go-A – переможці Нацвідбору на Євробачення – 2020: Катя Павленко, Катя Канонишена, Аня Тищенко – пишаємося тим, що кожний з вас залишив свій слід у фольклорному ансамблі "Кралиця" факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Ігор Діденчук, студент - фольклорист 2-го курсу ФММ КНУКіМ - тобі ще в "Кралиці" співати і співати, грати і грати!

Детальніше...


МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

Детальніше...


#Я_ВИСТУПАЮ_З_ФММ!!!

Абітурієнте, встигни взяти участь у конкурсі #я_виступаю_з_фмм!!! Результати вже скоро! Хочеш відчути себе справжньою зіркою факультету музичного навчання і виступити на одній сцені з нашими крутими студентами??? Тоді бери участь у конкурсі #я_виступаю_з_фмм!

Детальніше...


21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ!

21 лютого - Міжнародний день рідної мови! Спілкуйтесь українською! Мова єднає!

Детальніше...


ВІТАЄМО МАГІСТРІВ З ОТРИМАННЯМ ДИПЛОМУ!

Щиро вітаємо випускників факультету музичного мистецтва – магістрів – 2020 року випуску з отриманням дипломів! Дорогі наші, ви стали фахівцями своєї справи і впевнено крокуєте у професійне життя!

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​