Факультет музичного мистецтва

      ​​   

КОНЦЕРТ ОНЛАЙН: ДЖАЗ НАД МОРЕМ

Запрошуємо на черговий онлайн-концерт! В умовах культурного карантину саме так популяризуємо творчість провідних мистецьких колективів факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Сьогодні до вашої уваги концерт джаз-бенду КНУКіМ під керівництвом Григорія Постоя у місті Скадовську в рамках Всеукраїнського джазового фестивалю, що відбувся минулого року. До речі, на цьому фестивалі наш джаз-бенд став Лауреатом Першої премії в номінації «Профі»! Насолоджуйтесь музикою імпровізації та свободи!

Детальніше...


ТВОРЧИЙ КОНКУРС - 2020

Детальніше...


КАРАНТИНОТВОРЧІСТЬ: НОВІ ПІСНІ

Карантин – це не канікули! Це добре знають і розуміють студенти і викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Для усіх меломанів – нова пісня від фольклористів КНУКіМ – учасників фольклорного ансамблю «Кралиця» (керівник – заслужений працівник культури України Іван Сінельніков). Українська народна пісня з Рівненського Полісся «Не йди, дєвко, горою». Виконують Іван і Володимир Сінельнікови, виводить Діана Сполович.

Детальніше...


«ПОПЛАВКИ»: КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!

Друзі, факультет музичного мистецтва КНУКіМ з радістю повідомляє приголомшливу новину: оголошується новий проєкт – «ПОПЛАВКИ»! Цей конкурс спеціально для абітурієнтів- 2020! 5 ПЕРЕМОЖЦІВ БУДУТЬ НАВЧАТИСЯ 5 РОКІВ ЗА РАХУНОК УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ, а також отримувати ІМЕННУ СТИПЕНДІЮ від Михайла Михайловича Поплавського!

Детальніше...


МАЙЖЕ СТУДЕНТ: ОЛЕГ

Детальніше...


ПАМ’ЯТІ МИРОСЛАВА СКОРИКА

Українська музика втратила Генія: на 82-му році життя помер композитор, музикознавець та багаторічний художній керівник Київської опери Мирослав Скорик.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​