Факультет музичного мистецтва

         ​​

«МНОГАЯ ЛЄТА» У СЛОВАЧЧИНІ

«Folklórny festival na Bielych Handľoch» - у середині липня 2018 року ця фольклорна міжнародна імпреза відбулася у містечку Толгарт (Словаччина). Разом із учасниками із Чехії, Словаччини, Сербії, Македонії, Болгарії та інших європейських країн участь у фестивалі взяв фольклорний ансамбль духовної традиції ФММ КНУКіМ «Многая лєта» під керівництвом знаного українського фольклориста Ганни Коропніченко.

Детальніше...


ВІТАННЯ ЮВІЛЯРУ!

У липні далекого 1958 року народився декан факультету музичного мистецтва КНУКіМ Петро Леонтійович Богоніс! Шановний Петре Леонтійовичу! 60 зим і літ принесли Вам багато здобутків і життєвих злетів: Ви – кандидат педагогічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор, багаторічний голова профспілкового комітету  професорсько-викладацького складу університету.

Детальніше...


УВАГА: ПОДАННЯ ЗАЯВ НА ВСТУП!

Дорогі наші абітурієнти, від сьогодні – 12 липня 2018 року – відкрито можливість подання заяв на вступ!

Детальніше...


«КРАЛИЦЯ» ПРИВІТАЛА БАКАЛАВРІВ- ВИПУСКНИКІВ

В Університеті культури відбулось вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Бакалавр»! Червона доріжка, квіти, кульки, шампанське, вишукані сукні дівчат та елегантні костюми хлопців – справжня святкова атмосфера панувала протягом тижня в богемному виші.

Детальніше...


ВІВАТ, БАКАЛАВРИ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА – 2018!

«Пролетіли 4 роки прекрасного навчання в найріднішому університеті! Висловлюю свою велику подяку всім викладачам, за те що вклали багато зусиль і праці в мій творчий шлях та поповнили мій життєвий досвід. Завжди пам'ятатиму про Вас!» - такими постами зараз перенавантажений Фейсбук і Інстаграм. На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулося свято – урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам – бакалаврам напрямів підготовки «музичне мистецтво» і «народна художня творчість».

Детальніше...


НАРОДНИЙ ХОР КНУКіМ ПІДКОРЮЄ ЄВРОПУ

Український народний хор імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ вкотре підкорив європейського слухача – нещодавно колектив повернувся з Міжнародного фестивалю народної музики, що відбувся у місті Дуррес (Албанія).

Детальніше...


ШЛЯХИ ДРУЖБИ: РАВЕННА – КИЇВ

У неділю 1 липня 2018 італійські і українські музиканти об’єдналися у міжнародному проекті «Шляхи дружби: Равенна – Київ». На Софійській площі, просто неба звучали твори Джузеппе Верді (від Stabat Mater та Te Deum до «Набукко»), а також симфонічна поема «Портрет Лінкольна» Аарона Копленда (зірка Голівуду Джон Малкович (США) в ролі читця-декламатора!).

Детальніше...


РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ВСТУПНИКІВ (НЮАНСИ І НОВАЦІЇ ВСТУПУ-2018)

Цього року, як і минулого, вступники до закладів вищої освіти знову подаватимуть електронні документи. Для цього кожен абітурієнт має створити власний електронний кабінет у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочалася 2 липня 2018 р.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​