Факультет музичного мистецтва

         ​​

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ продовжує рубрику «Музика в цікавих фактах». Сьогодні – про музичні інструменти. Найстаровинніші музичні інструменти, які дійшли до наших днів – арфа, флейта, орган, клавікорд і клавесин. А перші старовинні ноти, зображені на глиняних табличках, були знайдені ще на території найдавнішої першої письмовій цивілізації шумерів. Про це та багато іншого розкажуть цікаві факти про музичні інструменти.

Детальніше...


НОВИЙ СТУДДЕКАН

Слобода Володимир – новий студентський декан факультету музичного мистецтва. 14 лютого, у день закоханих, на ФММ відбулися збори старост академічних груп і вибори нового студентського декана. Ним одноголосно став студент 2-го курсу денної форми навчання спеціалізації «народно-хорове мистецтво» Володимир Слобода.

Детальніше...


ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Кожну суботу КНУКіМ чекає на нові таланти! Абітурієнте, якщо ти амбітний і талановитий – тобі до нас! Найближча субота – 16 лютого – також є можливістю перевірити свої здібності і обрати своїм майбутнім навчання у найкращому виші України – Київському Національному університеті культури і мистецтв!

Детальніше...


ЗАХИСТ ОЗНАЙОМЧОЇ ПРАКТИКИ

Студенти першого курсу вже приступили до занять, адже ознайомча практика закінчилася. Настав час захистів студентами звітів з ознайомчої практики. Вже відбулися заліки з практики студентів секції народно-хорового мистецтва та академічного хорового мистецтва.

Детальніше...


ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАКОХАНИХ!

14 лютого світ відзначає День святого Валентина. У це свято Прийнято не только даруваті коханій чи коханому валентинки або ж більш коштовні презенти, а й вітати своїх половинок та просто хороших друзів теплими словами. Ми зібрали для вас чудові привітання з Днем Валентина від зіркових випускніків і викладачів факультету музичного мистецтва КНУКіМ!

Детальніше...


STUDENT’S BIRTHDAY PARTY: КНУКіМ, СІЧЕНЬ 2019

У КНУКіМ відбулась найграндіозніша подія року – святкування Дня народження студентів-іменинників січня – Student’s Birthday Party. Студенти – першокурсники факультету музичного мистецтва – іменинники січня 2019-го року – також були учасниками цього грандіозного шоу!

Детальніше...


ЗАКОРДОННА УКРАЇНА: БОБ ДІЛАН

Українців багато серед художників, письменників, режисерів та музикантів. Про українське походження Міли Йовович, Ольги Куриленко або Міли Куніс ми вже давно знаємо. Ми вирішили пригадати виконавців і композиторів, чиї родичі родом з України. Сьогоднішній герой нашої рубрики – всесвітньовідомий музикант Боб Ділан.

Детальніше...


ПІСНЯ ВАНЕСИ ПАРАДІ ПРО КИЇВ ПІДКОРИЛА МЕРЕЖУ

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ продовжує знайомити вас із новинами світової музики. Знаменита французька актриса і співачка Ванесса Параді на церемонії вручення музичної премії Victoires de la musique виконала свою пісню про Київ. Композиція увійшла в її новий альбом Les Sources ("Джерела").

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​