Факультет музичного мистецтва

​​​​

ОНЛАЙН-ФОРУМ ДО ЮВІЛЕЮ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

У відповідності до Указу Президента України №32/2021 від 29 січня 2021 року «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки» факультет музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв 24 лютого 2021 року зорганізував і провів Міжнародний мистецький онлайн-форум вшанування пам’яті видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки. Захід відбувається за інформаційної підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та за підтримки Факультету дистанційного навчання і Лабораторії мультимедійних технологій КНУКіМ.

Детальніше...


МУЗИКАНТИ КНУКІМ ДО ЮВІЛЕЮ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ триває онлайн-марафон до 150-річчя видатної української поетеси, драматурга, громадської діячки Лариси Косач-Квітки (Лесі Українки). В рамках цього марафону викладачі і студенти ФММ КНУКіМ створюють свої унікальні мистецькі проекти – читають вірші або виконують музичні твори на поезії Лесі Українки та розміщують їх на YouTube-каналі факультету.

Детальніше...


МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ДМИТРА ГЖИБОВЕЦЬКОГО

В рамках Дуалізації освіти на спеціалізації Академічне хорове мистецтво факультету музичного мистецтва КНУКіМ відбувся дискурс - практикум на тему: «Акустично-хорова органіка та сучасні електронні технології обробки звуку», спікером виступив студент 1 року навчання ОС «Магістр» Дмитро Гжибовецький.

Детальніше...


З ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!

Друзі, вітаємо усіх з Днем рідної мови! Щороку 21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day). А запровадили його на конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року для сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності. Експерти стверджують, що зараз близько половині із 6 тисяч розмовних мов світу загрожує зникнення. Тож, у ЮНЕСКО впевнені, що створення свята – це важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур і зберігати повагу до мови як показника культури.

Детальніше...


ЧЕЛЕНДЖ #ЛЕСЯУКРАЇНКА150

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ вже кілька тижнів триває мистецький челендж до 150-річчя з дня народження видатної поетеси і письменниці, громадської діячки, патріота, непересічної особистості національної культури Лариси Косач-Квітки (Лесі Українки). В рамках челенджу студенти і викладачі ФММ КНУКіМ записують і розміщують на ютуб-каналі факультету вірші або музичні твори на вірші видатної українки.

Детальніше...


МУЗИЧНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «ERUDANIMA»

Минулого тижня на спеціалізації «Академічне хорове мистецтво» факультету музичного мистецтва КНУКіМ відбувся перший тур музично-інтелектуальної гри «ErudAnima» для студентів 1 – 5 курсів. Кожен курс був поділений на дві команди, які змагалися між собою за право переходу в інший тур. Гра відбулася завдяки онлайн-платформі ZOOM та злагодженій роботі організаційної групи.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74