Факультет музичного мистецтва

Звучи, рідна мово...

Саме під такою назвою пройшов 21 лютого концерт у стінах Київської спеціалізованої школи №234 з поглибленим вивчення економіки та права, який підготували студенти кафедри народнопісенного та хорового мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв.

Детальніше...


Лікуємо мистецтвом

15-ого лютого Україна святкувала велике православне свято – Стрітення Господнє. За народними повір’ями, в цей день зима і весна зустрічаються. І справді, день видався цікавим – і сонечко пригріло, і морозець не відпускав.

Детальніше...


«Кохання врятує світ»

14 лютого у багатьох країнах світу святкують День закоханих чи День Святого Валентина. По-особливому відзначили його і студенти КНУКіМ: вони влаштували інтелектуальну феєрію «Кохання врятує світ». Свято зорганізувала Кафедра філософії, а підготували його студенти перших курсів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та Факультету журналістики і міжнародних відносин. Активну участь у святі взяли також студенти Факультету музичного мистецтва та студенти Факультету хореографічного мистецтва.

Детальніше...


Вручення дипломів магістрам КНУКіМ

У Київському національному університеті культури і мистецтв відбулось вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Магістр».

Детальніше...


Майстер-клас від Ігоря Закуса та Сергія Балалаєва

Кафедра інструментального мистецтва КНУКіМ продовжує серію зимових майстер-класів від провідних музикантів країни. 8 лютого відбувся незвичайний джазовий діалог у складі Ігоря Закуса (бас-гітара) та Сергія Балалаєва (ударні інструменти).

Детальніше...


«РОЗКОЛЯДА В «ЕТНОСВІТЛИЦІ»

Зовсім нещодавно відгули різдвяні свята, а так не хочеться занурюватися у буденність! Тому фольклористи КНУКіМ на черговому засіданні авторського фольклорного об’єднання «Етносвітлиця», що розпочало свою плідну діяльність з вересня минулого року на базі і за підтримки відділу краєзнавства і патріотичного виховання Київського міського будинку вчителя, вирішили ще раз пригадати зимові свята і провести така звану «Розколяду».

Детальніше...


ЗУСТРІЧ ІЗ МАЙСТРОМ: ТРИ ПОСТАТІ ВОЛОДИМИРА ЗУБИЦЬКОГО

В рамках навчальної і виробничої практики на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулася творча зустріч із заслуженим діячем мистецтв України, відомим українським композитором, диригентом і виконавцем (баян), представником мистецтва української діаспори (Італія) Володимиром Даниловичем Зубицьким.

Детальніше...


Мрії збуваються: майстер-клас Наталії Лебедєвої

В рамках навчальної і виробничої практики на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбувся майстер-клас надзвичайного музиканта, аранжувальниці і педагога Наталії Лебедєвої. Організатором майстер-класу виступила кафедра інструментального мистецтва ФММ КНУКіМ.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA