Факультет музичного мистецтва

​​​​

ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ «РЕКТОР. НОВІ ЧАСИ»

В умовах пандемії у світі і в Україні, коли активне життя перейшло в онлайн, Михайло Поплавський знайшов вихід із кризової ситуації і розповів, як не лише пристосувався до нових реалій, а повністю переформатував університет і вийшов на новий рівень. Про це йде мова в документальному фільмі «РЕКТОР. НОВІ ЧАСИ», який вийшов на YouTube-каналі Поплавського.

Детальніше...


ВЕСНЯНИЙ ВРОЖАЙ МИСТЕЦЬКИХ ПЕРЕМОГ

Непоганий врожай перемог зібрали студенти – вокалісти секції академічного хорового мистецтва наприкінці березня – 2021! На Всеукраїнському дистанційному онлайн-конкурсі мистецтв «Свято весни», що відбувся за підтримки Дніпровської міської ради, наші талановиті вокалісти здобули одну першу премію, дві других і одну третю премію!

Детальніше...


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФММ КНУКіМ

Щосуботи КНУКіМ радо відкриває двері перед нашими любими, дорогими та найталановитішими абітурієнтами! Ця субота не стала виключенням! В умовах лакдауну наші заходи відбувалися онлайн і офлайн з дотриманням карантинних вимог!

Детальніше...


ЮЛІЯ ВІТРАНЮК В ПРОЕКТІ «ГОЛОС КРАЇНИ – 11»

У цю неділю знову із завмиранням серця чекали чергового випуску популярного телепроекту «Голос країни – 11», адже у ньому бере участь наша студентка – фольклористка Юлія Вітранюк!

Детальніше...


ВІТАЄМО СЕРГІЯ ДІДКА З ЮВІЛЕЄМ!

Сергій Володимирович Дідок – заслужений діяч мистецтв України, лауреат VІІІ-го Міжнародного конкурсу акордеоністів (м. Монтезе, Італія), в. о. головного диригента Київського Національного театру оперети. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (2005), Національну музичну академію України (2009), аспірантуру КНУКіМ (2011). У 2006 р. за оригінальну інтерпретацію творів Б. Бартока та Л. Бетховена на І-му Міжнародному конкурсі диригентів ім. С. Турчака був відзначений як молодий і перспективний диригент спеціальним призом «Надія».

Детальніше...


YOUTUBE-КАНАЛ ФММ КНУКіМ

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74