Факультет музичного мистецтва

СВІТЛО МУЗИКИ І СЕРЦЯ

Низька жовтневих благодійних концертів відбулася у Києві й його передмісті за участі студентів і викладачів факультету музичного мистецтва КНУКіМ, адже за багато років участь у таких заходах стала для кнукімівських музикантів покликом серця і необхідністю спілкування із глядачами!

Детальніше...


ЕТНОСВІТЛИЦЯ: ДРУГИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО!

Нещодавно, вже вдруге в сезоні «2017 – 2018», в Київському міському Будинку вчителя зібралися поціновувачі традиційної української культури, обрядів, звичаїв, музики, співів і танців: освітянський проект «Етносвітлиця» яскраво продовжив свою роботу у другому сезоні.

Детальніше...


КРАСУНІ УКРАЇНИ

Фотовиставка «Красуні України» відбулася у Наукові бібліотеці КНУКіМ. Автором проекту і фотохудожником стала завідувач відділу культурно-масової роботи Наукової бібліотеки КНУКіМ Марина Лєтцева, яка в своїх фотографіях розкрила в новому світлі образи українських дівчат та жінок – студенток університету.

Детальніше...


ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КЛУБ ЛІДЕРІВ!

В Університеті культури відбулася феєрична подія – святкування Дня народження Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського.

Детальніше...


ЗОРІ ЯСНІЇ НАД ДНІПРОМ…

В Київському міському Будинку Вчителя відбувся концерт «Осіннє золото» на честь видатного українського поета – пісняра Дмитра Омеляновича Луценка за участі лауреатів мистецької премії імені Д. Луценка різних років.

Детальніше...


НЕ БІЙСЯ ВИСОТИ!

В київському концертному клубі «Bel etage» пройшла грандіозна загальноуніверситетська посвята першокурсників Університету культури. Усі дев’ять факультетів за участі першокурсників творчо представили унікальність кожного факультету, деканів, які гучними оплесками підтримували артистів із зали, та студентських деканів факультетів.

Детальніше...


У JAZZ-КОЛІ ДРУЗІВ

«Jazz Kolo» - Відкриття Сезону - Міжнародний Проект з Ігором Закусом та 17 іншими особами в Національний палац мистецтв Україна», - так анонсувався в Інтернеті концерт – відкриття нового сезону багаторічного мистецького проекту зіркового викладача факультету музичного мистецтва КНУКіМ заслуженого артиста України, найкращого бас-гітариста України Ігоря Закуса.

Детальніше...


Методика для фольклористів, або Яка ж вона «Школа Івана Сінельнікова»?

Справжнє свято фольклору відбулося в Науковій бібліотеці КНУКіМ у рамках тижня «Бібліотечного мейнстриму» – презентація навчального посібника «Методика роботи з фольклорним колективом» Івана Григоровича Сінельнікова, професора КНУКіМ, відомого фольклориста-музикознавця, художнього керівника фольклорного ансамблю «Кралиця», заслуженого працівника культури України.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA