Факультет музичного мистецтва

НАУКОВІ ІННОВАЦІЇ У ФОЛЬКЛОРИСТИЦІ

16-17 березня 2017 року викладачі кафедри бандури та фольклору доцент Скаженик М. В. та Коробов О. Ю. взяли участь в роботі VII-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції викладачів середніх спеціалізованих музичних закладів «Формування творчої особистості в інформаційному просторі сучасної культури», м.  Харків, організованої Харківським національним університетом мистецтв ім. П. І. Котляревського та Харківською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернатом.

Детальніше...


МУЗИЧНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Нещодавно студенти факультету музичного мистецтва завітали до 237-ої київської школи і провели там невеличкий концерт і музичні майстер-класи для учнів.

Детальніше...


Звучать народні інструменти

В рамках мистецької співпраці Факультету музичного мистецтва КНУКіМ і Київського міського Будинку вчителя відбувся звітний концерт «Звучать народні інструменти» секції «Народні і струнні інструменти» Кафедри інструментального мистецтва ФММ КНУКіМ.

Детальніше...


DEUTSCH-UKRAINISCH МУЗИЧНА СПІВПРАЦЯ

На факультеті музичного мистецтва завершивася тиждень україно-німецьких майстер-класів. Від 13-ого березня з творчим візитом на ФММ КНУКіМ перебували представники Музичної академії імені Р. Шумана (Дюссельдорф, Німеччина), а саме: ректор академії п. Раймунд Віпперман; проректор – п. Фолкер Калиш  і викладач академії п. Ігор Розов.

Детальніше...


«НАРОД – ЦЕ Я, НАРОД –ЦЕ МИ!»

17 березня в Борисполі було гучно, як ніколи. Місцеві вже звикли до шуму літаків, але цього дня дзвінкоголоса пісня була господинею цієї прекрасної землі.

Детальніше...


DEUTSCH-UKRAINISCH музичні майстер-класи

На факультеті музичного мистецтва триває тиждень україно-німецьких майстер-класів. Нагадуємо: від 13-ого березня з творчим візитом на ФММ КНУКіМ перебувають представники Музичної академії імені Р. Шумана (Дюссельдорф, Німеччина), а саме: ректор академії п. Раймунд Віпперман; проректор – п. Фолкер Калиш  і викладач академії п. Ігор Розов.

Детальніше...


#НАШШЕВЧЕНКО

Нещодавно творчий дует «ТЕЛЬНЮК: Сестри»  презентував широкому загалу свій новий проект Проект «ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко». Приємно, що творчим керівником цього проекту і його презентації у Київському академічному театрі оперети було запрошено викладача кафедри бандури і фольклору, вже знаного українського диригента Володимира Врублевського.

Детальніше...


Будемо жити!

15 березня на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулася цікава зустріч із Володимиром Талашком – українським актором та режисером, народним артистом України, членом Національної Спілки кінематографістів України.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA