Факультет музичного мистецтва

ПАСХАЛЬНА АСАМБЛЕЯ

Академічний хор на чолі з керівником хору "АНІМА" Кречко Наталя Михайлівна, професором та завідувачем кафедри академічного хорового мистецтва Київського університету культури і мистецтв, взяли участь в концерті відомого українського композитора та диригента Володимира Рунчака.

Детальніше...


Вітаємо переможців!

Музиканти Кафедри інструментального мистецтва КНУКіМ повернулися з перемогою у V Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта», який проходив у Харкові.

Детальніше...


ГАСТРОЛЬНІ ПОДОРОЖІ ГАЛИЧИНОЮ

Дрогобицький музичний коледж імені В. Барвінського і Львівська музична академія імені М. Лисенька зовсім нещодавно рукоплескали надзвичайно талановитому і креативному молодіжному кнукімівському колективу – джаз-бенду КНУКіМ під керівництвом метра українського джазу Григорія Постоя.

Детальніше...


"АНІМА" НА ЦЕРЕМОНІЇ ВРУЧЕННЯ ПРЕМІЇ «ЛЮДИНА РОКУ»

Академічний хор КНУКіМ  на чолі з керівником хору "АНІМА" Кречко Наталією Михайлівною –  професором та завідувачем кафедри академічного хорового мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, взяли участь в урочистій церемонії вручення премії "Людина року". Це був шалений день зйомок церемонії вручення премій "Людина року" в Національній опері України!

Детальніше...


«ЗЛАГОДА» НА НАУКОВОМУ ФОРУМІ

У КНУКіМ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Національні культури в глобалізованому світі» за участі високоповажних гостей з України та світу. Організаторами конференції виступили кафедра філософії та кафедра культурно-дозвіллєвої діяльності КНУКіМ.

Детальніше...


ШОУ-БІЗНЕС-СПІВПРАЦЯ

На Кафедрі шоу-бізнесу КНУКіМ відбувся всеукраїнський науково-методичний семінар «Формування сучасної парадигми менеджменту освіти в соціокультурній сфері».

Детальніше...


Музичні зустрічі

Нещодавно у Київському Коледжi культури та мистецтв педагоги КНУКiM провели концерт і профорієнтаційну зустріч із цьогорічними випускниками.

Детальніше...


Фольклорні солоспіви

Першокурсники - фольклористи відспівали і відіграли надзвичайний академконцерт «ВЕСНЯНІ ПІСНЕСПІВИ»! Звітувалися студенти класів Івана Григоровича Сінельнікова, Анни Андріївни Ткач і Олега Юрійовича Коробова.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA