Факультет музичного мистецтва

         ​​

ЮВІЛЕЙ КИЇВСЬКОЇ «БЕРЕГИНІ»

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» на сцені 30 років. З цієї нагоди у Центрі культури і мистецтв СБУ відбувся святковий концерт. Його відкрив етнографічно-ретроспективний нарис «Русалії» - і глядачі перенеслися у часи Київської Русі. Разом з чумаками помандрували Україною (вистава «Чумацький шлях»), відгуляли на українському весіллі, побачили силу і міць наших славних козаків, побували на українських вечорницях. Артисти з таким запалом і так натхненно співали й танцювали, що глядачі ледь утримувалися в кріслах - ноги просились у танок. Час від часу зала вибухала вигуками «Браво»!

Детальніше...


PALALA SHOW

Практика студентів першого курсу факультету музичного мистецтва розпочалася яскраво! Студенти першого курсу групи ТНН-28 разом і керівником ознайомчої практики і куратором Євгенією Андріївною Дубінченко відвідали концертну шоу-програму Наталії Валевської «Palala show».

Детальніше...


ЗУСТРІЧІ З АБІТУРІЄНТАМИ

Зустрічі із абітурієнтами є однім із найулюбленіших видів роботи співробітників факультету музичного мистецтва КНУКіМ. під час таких зустрічей ми можемо знайомитися із майбутніми першокурсниками, можемо рекламувати найкращий вуз в Україні – КНУКіМ, відповідати на питання 11-тикласників, запрошувати у гості до нас в університет. Можемо просто подивитися один одному в очі!

Детальніше...


ДАРУЄМО МИСТЕЦТВО

Напередодні різдвяно-новорічних свят музиканти КНУКіМ вкотре долучилися до благодійної акції, в рамках якої дарують свої виступи школярам м. Києва. На цей раз вокальний ансамбль «Semplice» (художній керівник – викладач кафедри музичного мистецтва Олена Грицюк) виступив перед викладачами і учнями в київський спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №5 імені Я.П. Батюка.

Детальніше...


МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

Нещодавно в Українському домі (м. Київ) відбувся концерт-презентація «Пісенна подорож Україною» в рамках всеукраїнського проекту «Музей живої пісні». Формат заходу – відеопрезентація української пісні з різних куточків України у супроводі співу вокалістів та з залученням глядачів. Так позиціонувала свій захід Руслана Лоцман, керівник проекту «Музей живої пісні», голова ГО «Народна філармонія», Заслужена артистка України, до речі, нещодавня випускниця факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Детальніше...


СВІТ ХОРОВИХ БАРВ

Розповімо про один із незабутніх вечорів, який студенти - першокурсники групи ТДА-18 провели разом з улюбленим куратором Оленою Юріївною Грицюк. Разом із куратором студенти відвідали вражаючий концерт «Світ хорових барв», що відбувся у київському соборі Святого Олександра.

Детальніше...


Я У ТЕБЕ ОДИН!

В Київському Палаці спорту відбулося супер-шоу Михайла Поплавського «Я у тебе один»! Ця феєрія звуку, світла, масових танцювальних сцен і спецефектів зібрала під дахом найбільшого концертного майдану в Україні понад 17 тисяч глядачів! Це рекорд для України і це було неперевершено!

Детальніше...


КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ НАРОДНОЇ МУЗИКИ

На початку грудня у стінах Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка відбулася Перша конференція молодих дослідників народної музики. Ця подія зібрала багатьох студентів середніх та вищих навчальних закладів з різних куточків України і не тільки. Її учасниками стали шанувальники музичного фольклору зі Львова, Києва, Тернополя, Хмельницького, Харкова, Рівного і, а також з Мінська (Білорусь).

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​