Факультет музичного мистецтва

ФУНДАМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ НАРОДНОГО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ

“Становлення та особливості розвитку народного хорового виконавства в Україні (кінець ХІХ – ХХ століття)”

Детальніше...


НОВІ МУЗИЧНІ ПЕРЕМОГИ

Нещодавно у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся вже ІІІ-й Міжнародний Фестиваль-Конкурс талантів "Все починається з любові". У Фестивалі-Конкурсі взяли учасники з України, Грузії, Білорусії, Греції, Нігерії в напрямках вокального, хорового, інструментального та хореографічного мистецтва.

Детальніше...


«Те, чим ми займаємось в народному хорі - екологічно чиста музика…»

На кафедрі народнопісенного та хорового мистецтва відбулись державні іспити на здобуття ОКР «Бакалавр», ОС «Спеціаліст», кваліфікацій «Диригент хору, артист хору, викладач», «Артист-вокаліст (соліст), викладач, керівник вокального ансамблю».

Детальніше...


БАНДУРНІ ПЕРЕЛИВИ

Кінець навчального року студенти – бан6дуристи КНУКіМ відзначили кількома мистецькими імпрезами.

Детальніше...


ПРИСВЯТА ЛИСЕНКУ

6 червня 2017 року в Колонній залі імені М. В. Лисенка відбувся концерт Національного академічного духового оркестру України під керівництвом заслуженої артистки України Вікторії Жадько на честь 175 річчя від дня народження композитора. З ім'ям Миколи Лисенка пов'язана епоха становлення професійної музики, театру та мистецької освіти в Україні.

Детальніше...


ДИВО НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

З 2 по 4 червня 2017 року в місті Андрушівка, що у Житомирський області, відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості “ДивоГрайлики”. Засновники та ініціатори Фестивалю - управління культури облдержадміністрації, Житомирський обласний Центр народної творчості та відділ культури Андрушівської райдержадміністрації. У фестивалі брали участь вокальні, інструментальні та хореографічні колективи з усіх куточків України. Учасниками конкурсу, що відбувся в рамках фестивалю, стали кращі колективи та солісти України, які мають здобутки та високі досягнення у своїй діяльності. Фестиваль вже другий рік поспіль проводиться в Андрушівському районі та присвячений Дню захисту дітей.

Детальніше...


Нові книги науковців ФММ КНУКіМ

Специфіка сучасних культуротворчих процесів, особливості розвитку музичної культури, зумовлюють потребу наукового осмислення феномену українського музичного мистецтва. Саме актуальність даного питання потребує комплексного вивчення передумов, сучасних тенденцій та закономірностей національних музичних тенденцій.

Детальніше...


ПІСНЯ НАД ДНІПРОМ

Академічний хор "ANIMA" взяв участь у щорічному столичному хоровому фестивалі "Пісня над Дніпром". Виступи кнукімівського мистецького колективу під керівництвом заслуженої артистки України професора, завідувача кафедри академічного хорового мистецтва Наталії Кречко в рамках цього фестивалю стали вже традиційними - вже кілька років поспіль спів відомого за межами України хору "ANIMA" прикорашає київську фестивальну сцену на Співочому полі у першій тиждень червня.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA