Факультет музичного мистецтва

МАЕСТРО ТРОМБОН

На кафедрі фольклористики, бандури та інструментального мистецтва відбувся феєрічний майстер-клас гри на тромбоні соліста оркестру «Радіобенд Олександра Фокіна» ОЛЕКСІЯ САГІТОВА.

Детальніше...


Складові корпоративної культури та їх актуалізація

«Складові корпоративної культури та їх актуалізація» – тема відкритої лекції, яку для розгляду та опрацювання молоді Університету культури представила доктор психологічних наук, доцент Кафедри психології Олена Костюченко.

Детальніше...


МУЗИКА В ДІАЛОЗІ З СУЧАСНІСТЮ

В рамках «Днів науки КНУКіМ – 2018» відбулася науково-практична конференція студентів, магістрантів і науково-педагогічних працівників факультету музичного мистецтва «Музика в діалозі з сучасністю: мистецькі. педагогічні, комунікаційні аспекти музичної культури України».

Детальніше...


ГРАЙ, БАНДУРО!

Одразу два концерти в Київському міському Будинку вчителя відбулися за участі студентів – бандуристів факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Детальніше...


ЗВУЧАТЬ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Свято народної музики відбулося нещодавно в Київському міському будинку вчителя: звітний концерт за навчально-концертний сезон 2017 – 2018 року підготувала секція народного і академічного (струнного) оркестрово-інструментального мистецтва кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Детальніше...


СПІВПРАЦЮЄМО ІЗ КИЇВСЬКИМИ ШКОЛАМИ

Творча співпраця із київськими ЗОШ давно стала пріоритетом у роботі викладачів і студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ, адже спілкування із школярами дає можливість познайомити майбутніх абітурієнтів із нашим університетом і запропонувати найкращим і креативним випускникам – киянам навчатися у лідері вищої освіти України – в КНУКіМ!

Детальніше...


ЗУСТРІЧ ІЗ МАКСИМОМ БЕРЕЖНЮКОМ

В лабораторії музичного фольклору КНУКіМ (Чигоріна, 20, 39 аудиторія) в рамках проекту «Творчі зустрічі із зірковими випускниками ФММ КНУКіМ» відбувся МАЙСТЕР-КЛАС гри на традиційних духових інструментах, який провів МАКСИМ БЕРЕЖНЮК.

Детальніше...


ШУКАЄМО ТАЛАНОВИТИХ АБІТУРІЄНТІВ!

І знову співробітники факультету музичного мистецтва КНУКіМ рушили далекими і близькими областями нашої мальовничої України у пошуках талановитих абітурієнтів!

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA