Факультет музичного мистецтва

      ​​

ДЕНЬ ІМЕНИННИКА В КНУКіМ

В Університеті культури відбувся феєричний щомісячний День іменинника. Участь у святі взяли студенти – першокурсники, що народилися у квітні. Серед них були три студентки – бандуристки факультету музичного мистецтва КНУКіМ – Надія Курочка, Марія – Олена Гнип і Валерія Калінчук.

Детальніше...


МУЗИКАНТИ КНУКіМ – КИЇВСЬКИМ ОСВІТЯНАМ

У Київській дитячій Академії мистецтв ім. М. Чембержі пройшов фаховий семінар для викладачів класу бандури столичних музичних шкіл та шкіл мистецтв.

Детальніше...


КОНЦЕРТ У КИЇВСЬКОМУ КОЛЕДЖІ

У Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою відбувся концерт до Дня матері, міжнародного Дня сім’ї і Міжнародного дня вишиванки, організований творчими колективами факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Детальніше...


16 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

Київський Національний університет культури і мистецтв традиційно відзначає День вишиванки! Українська вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Детальніше...


СРІБНИЙ ДЗВІН БАНДУР

Нещодавно на Сумщині змагалися юні бандуристи – у м. Охтирка відбувся ІУ-й відкритий обласний міжрегіональний фестиваль - конкурс юних бандуристів «Під срібний дзвін бандур».

Детальніше...


ВІТАЄМО ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї!

Міжнародний день сім'ї – міжнародний день, що відзначається в системі Організації Об'єднаних Націй і щорічно святкується 15 травня. Запроваджено це свято було у 1993 році відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім'ї – єдність всієї людської сім'ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Детальніше...


ЄВРОБАЧЕННЯ – 2019: НЕСПОДІВАНКИ ПЕРШОГО ПІВФІНАЛУ

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ слідкує за подіями у світі музики. Зіркою першого півфіналу Євробачення – 2019, що пройшов 14 травня 2019 у Ізраїлі, безперечно стала Кейт Міллер-Хейдке з Австралії, яка зачарувала своїм космічним виступом усіх глядачів! Учасниця Євробачення-2019 з Австралії під 12 номером вийшла на сцену першого півфіналу музичного конкурсу. Як і обіцяли ведучі події, вона виконала дуже красивий та водночас складний номер, на який потребувалось більше ефірного часу для підготувань.

Детальніше...


м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​