ПОДОРОЖ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

«Нарешті ми у Києві, відрядження пройшло на вищому рівні, ми радо завітали у всі школи та гімназії. Хмельницький – чудове мальовниче місто, дякуємо керівництву факультету ФММ за поїздку, профорієнтаційна робота виконана, чекаємо абітурієнтів у нашому зірковому університеті!» - так описали свої враження від профорієнтаційної поїздки на мальовничу Хмельниччину працівники ФММ КНУКіМ.

Асистент кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва п. Наталія Ковмір, методист деканату ФММ п. Ірина Прядун і завідувач лабораторією кафедри народно-хорового мистецтва та фольклору п. Святослав Овчаренко протягом кількох грудневих днів спілкувалися із випускниками ЗОШ і гімназій м. Хмельницького: за допомогою студента – інструменталіста 3-го курсу Ростислава Швеца, який родом із Хмельницького, викладачі – кнукімівці швидко налагодили дружню комунікацію із хмельницькими випускниками – школярами понад 30-ти міських шкіл.

Передноворчіне місто вразило своєю щирістю і відвертістю – школярі і викладачі шкіл охоче спілкувалися із киянами, із зацікавленням роздивлялися буклети КНУКіМ, розпитували про наш виш, про напрями підготовки, до речі, зацікавлення викликали такі спеціальності, як дизайн, готельно-ресторанна справа, міжнародний туризм, музичне мистецтво, кіно-телемистецтво.

Майбутні абітурієнти охоче заповнювали анкети і висловлювали бажання про подальше спілкування, адже вступна компанія – 2018 буде непростою і фахова порада з приводу вступу і реєстрації документів і базі ЄДЕБО завжди буде при нагоді!

Подорожі Хмельницькою областю тривають, слідкуйте за профорієнтаційними звітами викладачів – музикантів КНУКіМ!