ЗНАМЕННІ ДАТИ – 2017

Нещодавно у читальній залі Наукової бібліотеки на презентацію календаря «КНУКіМ у 2017 році: знаменні дати, славні ювілеї» зібралися кнукімівці – яскраві особистості української культури і мистецтва, які свою наукову і творчу діяльність присвятили вихованню нових фахівців культурно-мистецької сфери.

Розпочав урочистості під різдвяну щедрівку у виконанні Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка, в. о. ректора КНУКіМ, заслужений працівник культури України Ігор Бондар, який вручив примірник Календаря всім ювілярам 2017 року, зокрема, ювілярам – музикантам заслуженому працівнику культури України Наталії Перцовій, заслуженому артисту України Андрію Іванишу, кандидату педагогічних наук Ларисі Остапенко. Олена Скопцова – кандидат мистецтвознавства, доцент – отримала примірник календаря на честь 45-річчя кафедри народно хорового мистецтва, а старший викладач Сергій Дідок – на честь 5-ої річниці створення ансамблю народної музики «Гарнограй».

Заслужений працівник культури України, диригент, професор Наталія Перцова – ювіляр 2017 року – привітала всіх присутніх із чудовим святом загалом та кафедру народнопісенного і хорового мистецтва із 45-річчям, підкресливши, що вона має славну історію, глибокі традиції, потужний науково-мистецький педагогічний колектив, талановитих студентів.

Вітали своїх викладачів та дарували музичні подарунки студенти університету: Український народний хор імені Станіслава Павлюченка Кафедри народнохорового мистецтва та фольклору (художній керівник та головний диригент – доцент Олена Скопцова) і ансамбль «Гарнограй» секції інструментального мистецтва кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва ФММ КНУКіМ (художній керівник Сергій Дідок).