Факультет музичного мистецтва

         ​​

ЗИМОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ У ЧИГИРИНІ

Перша козацька столиця – Чигирин – у грудні традиційно збирає всіх охочих до доброго і якісного дозвілля святкувати Фестиваль Святого Миколая, який ще називають «Українською Фінляндією». 16-17 грудня на це дійство вже втретє з’їхалися тисячі гостей з цілої України та з-закордону.

Тут протягом двох днів на Центральній площі м. Чигирин панувала казка, на гостей очікувало багато див: історична резиденція Богдана Хмельницького на Центральній площі перетворилася у резиденцію святого Миколая, і усі гості фестивалю отримали щирі й теплі враження від зустрічі з Чудотворцем. В Чигирин також з’їхалися вертепи з усієї України, а неповторні подарунки й сувеніри від організаторів фестивалю подарували щирі емоції на цілий рік вперед.

Розваги, атракції, квести, подарунки, фотосесії, конкурси, майстер-класи. «Фабрика святого Миколая» і безкоштовні подарунки для малечі. «Шкідниківка – територія розваг для дітей», «Кімната див – місце, де дива можливі!». Як позиціонували організатори, Фестиваль Святого Миколая у Чигирині – це нагода тішитися життям разом, хоч на пару днів немов потрапивши у казку!

Центральною подією фестивалю став конкурс новорічно-різдвяних пісень – колядок і щедрівок, участь в якому взяли понад 30 колективів, КНУКіМ на цьому конкурсі яскраво представив і став Лауреатом ІІ-ої премії ансамбль духовної і фольклорної музики «Многая лєта» кафедри народнохорового мистецтва та фольклору факультету музичного мистецтва (керівник – знаний український фольклорист Ганна Коропніченко).

«Фестиваль до Дня Святого Миколая у козацькій столиці!!! Заколядували на ІІ премію! Робіть добро, даруйте свою любов і тепло оточуючим! Дякуємо Чигирин за теплий прийом! Щасливого Різдва!!!» - так описали свої враження від свята учасники ансамблю «Многая лєта». Додамо також, що участь у фесті стала однією із складових ознайомчої, навчальної, виробничої практики для студентів – фольклористів КНУКіМ! Яскрава і змістовна практична фахова підготовка в наших фольклористів!

Переглянути виступ ансамблю «Многая лєта» на Фестивалі у Чигирині можна за посиланням: www.youtube.com/watch?v=wAABxSYTAGc

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​