Факультет музичного мистецтва

         ​​

ПІСНЕСПІВИ НА МИКОЛАЯ

17 грудня 2017 року академічний хор «АNІМА» КНУКіМ взяв участь в концерті «ОЙ, ХТО - ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ" в Національній філармонії України. Урочисто і натхненно в історичній концертній філармонійній залі імені М. Лисенка лунали хорові піснеспіви. Участь в концерті, організованому Хоровим товариством імені М. Леонтовича, взяли провідні хорові колективи столиці, а також хори київських мистецьких навчальних закладів.

Художній керівник та головний диригент «АNІМА» КНУКіМ – заслужена артистка України, професор кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв п. Наталія Кречко – підготувала із хором різноманітну різдвяно-новорічну програму із українських народних колядок і щедрівок в обробках для академічного хору, а також хорові твори українських композиторів. Яка гарна практика для студентів брати участь в концерті поруч із провідними виконавцями, співати в історичній будівлі, стіни якої чули спів Ф. Шаляпіна, Л. Собінова, неперевершену гру на фортепіано С. Рахманінова, хори під диригентською рукою М. Лисенка.

«Що може бути краще за концерт у вихідний день)) Емоції переповнювали ще на репетиції, тому сам виступ був яскравим і атмосферним)) Кожен вніс часточку себе у сьогоднішній вечір і наповнив казковою атмосферою увесь зал)))», - так описували свої враження від участі в хоровому святі студенти ФММ КНУКіМ. - «Безмежно люблю свою хорову родину і дякую всім за це свято!) Таких веселих і різних нас не було б без Наталі Михайлівни Кречко та Олени Юріївни Грицюк - ми вас любимо!) Естафета Різдвяних концертів тільки розпочинається, тому буде ще більше емоцій та вражень))»

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​