Факультет музичного мистецтва

      ​​

СУМНА НОВИНА...

Новий 2018-й рік розпочався для на сумно - на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ знову горе! У передріздвяні святкові дні відійшов в інший світ бандурист - віртуоз, народний артист України, професор, соліст Національного оркестру народних інструментів України, завідувач кафедри бандури і кобзарського мистецтва КНУКіМ Петро Павлович ЧУХРАЙ...

Фейсбук був переповнений словами відчаю і емоційними коментарями: колеги по кобзарсько-бандурному цеху, друзі з Національного оркестру народних інструментів України, кнукімівці - студенти колишні і сьогоднішні віддавали останню шану великому Майстру бандури.

"Він був відданий на 100 відсотків своїй справі. Пам'ятаю, як приходив на спеціальність після тяжкої операції та намагався приховати біль ... Першокласний інструменталіст-бандурист з власним, досконалим трактуванням музичних творів. Спочатку дивувалася різниці динаміки, написаній в нотах і його баченню . Але згодом зрозуміла, що завдяки баченню Петра Павловича в моєму виконанні зазвучала справжня музика, а не набір вивчених нот ... Був настільки наполегливим і вимогливим, що спочатку це лякало. Працювали на заняттях над кожною фразою по 20 ,а то і 40 разів . Але результат був того вартим . Разом з тим, був дуже чуйним і уважним - завжди відчував мій настрій і давав слушні поради. А як заходила мова про його сім'ю, про дач, про улюбленого кота, очі іскрилися теплом і безмежною любов'ю... І завжди жартував ... Переймався успіхами і невдачами учнів, як своїми... Чухрай Петро Павлович - Людина з великої літери, професіонал, першокласний бандурист, найкращий викладач!!! Сумуємо за Вами безмежно!!! Світла пам'ять..." - так висловила свою подяку за уроки майстерності і щастя спілкування цьогорічна випускниця Петра Павловича Світлана Євган.

На жаль за життя ми говоримо один одному мало добрих слів, сподіваємося, душа Маестро Чухрая спостерігає за нами з інших вимірів і тішиться здобутками своїх учнів! Пам'ятаємо Майстра! Пишаємося, що були його сучасниками!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​