ВІНШУЄМО ВАС ЩАСТЯМ!

Ось такі віншування – «щастям, здоров’ям, віком довгим і розумом добрим», - звучали нещодавно у передріздвяному концерті освітянського проекту «ЕТНОСВІТЛИЦЯ», який вже другий рік існує при Київському міському Будинку вчителя, а організаторами і творчими керівниками його є подружжя фольклористів – кнукімівців Івана і Валентини Сінельнікових.

Щомісяця радо зустрічає Етносвітлиця усіх, кому небайдужа народна пісня, традиційна українська культура, історія і мова нашого народу.

У передріздвяній Етносвітлиці, звичайно, колядували – дітки з фольклорного ансамблю «Ягілочка» Дніпровського центру дитячо-юнацької творчості: молодшою групою цього колективу керує нещодавня випускниця – фольклористка КНУКіМ Світлана Шевченко, а старшою – цьогорічна випускниця Ганна Тіщенко. Дітки з «Ягілочки» яскраво колядували, віншували усіх дитячими колядними віршиками, подарували усім світлі і добрі емоції.

А родзинкою концерту став виступ сімейного вертепу – викладач кафедри народнохорового мистецтва та фольклору кандидат мистецтвознавства Тетяна Школьна, її чоловік – заслужений артист України соліст фольклорного ансамблю «Веселі музики» Національної філармонії України Олександр Чух та їх дітки Степан і Тимофій продемонстрували усім чудовий новорічно-різдвяний ляльковий Вертеп під яскравий акомпанемент віртуоза – цимбаліста Володимира Польвочика (допомагала цій чудовій родині недавня випускниця ФММ КНУКіМ Олена Сиротюк).

Усі, хто в цей вечір колядував на сцені, отримали від організаторів солодкі подаруночки. Яскравих усім свят! І до чергової Етносвітлиці!