ЗУСТРІЧІ ІЗ АБІТУРІЄНТАМИ

Профорієнтаційні зустрічі із абітурієнтами тривають: викладачі і співробітники факультету музичного мистецтва КНУКіМ продовжують активне знайомство із майбутніми абітурієнтами.

В рамках проекту «Абітурієнт – 2018» музиканти КНУКіМ відвідали загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, коледжі Хмельницької та Івано-Франківської областей.

Так заслужена артистка України доцент кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва Оксана Дондик разом із своїми колегами – викладачем Оленою Грицюк і концертмейстером Оксаною Сліпченко спілкувалися із цьогорічними випускниками м. Старокостянтинів і м. Красилів.

Завідувач названої кафедри – заслужена артистка України професор Наталія Кречко відвідала освітянські заклади смт Дунаївці і смт Нова Ушиця, а також сіл Глібів і Віньківці.

Співробітники кафедри народнохорового мистецтва та фольклору – кандидат мистецтвознавства доцент Маргарита Скаженик, викладач Олег Коробов і завідувач лабораторії Святослав Овчаренко зустрічалися із цьогорічними випускниками ЗОШ м. Славута і м. Нетишин; а заслужений працівник культури України професор Іван Сінельніков і заслужений артист України професор Андрій Іваниш спілкувалися із студентами Івано-Франківського коледжу технологій та бізнесу, Балетної школи м. Івано-Франківськ і Івано-Франківського музичного училища.

Яскраві і відверті зустрічі із майбутніми абітурієнтами відбулися в усіх освітянських закладах Хмельниччини і Івано-Франківська, де побували викладачі – музиканти КНУКіМ. Діти розпитували про умови вступу в КНУКіМ, цікавилися напрямами підготовки у нашому виші, активно реагували на відомості про відмінності вступної компанії – 2018 від попередніх; а також просто розпитували про Київ, студентське життя  - навчання і дозвілля, цікавилися наявністю бюджетних місць у вузі.

Профорієнтаційна робота кнукімівців триває: все для вас, любі наші абітурієнти, - чекаємо вас влітку у приймальній комісії КНУКіМ!