Факультет музичного мистецтва

         ​​

АБІТУРІЄНТ – 2018

Викладачі, студенти і співробітники факультету музичного мистецтва КНУКіМ із задоволенням продовжують спілкуватися із майбутніми абітурієнтами! Зустрічі із випускниками загальноосвітніх шкіл, коледжів, гімназій, ліцеїв за участі кнукімівців – музикантів відбуваються по всій Україні! Ми зацікавлені в тому, щоби влітку 2018-го року наш університет поповнився новими креативними талановитими студентами!

Викладач кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва Якобенчук Назар Олександрович допомагав майбутнім студентам та абітурієнтам визначитися з професією у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М. Леонтовича і ЗОШ №2 м. Гнівань. Шнуренко Тетяна Валентинівна, викладач кафедри народнохорового мистецтва та фольклору, спілкувалася із студентами випускного курсу Канівського коледжу культури і мистецтв.

Кандидат мистецтвознавства доцент Вероніка Миколаївна Тормахова і студент 4-го курсу Станіслав Маслов зустрічалися із цьогорічними випускниками Одеського училища мистецтв і культури ім. К. Данькевича, а також побували із майстер-класом з аранжування із композиції на репетиції джаз-бенду училища. На фотографіях ми бачимо музикантів КНУКіМ із студенткою Одеської національної музичної академії ім. Нєжданової, із Миколою Яковичем Голощаповим – завідувачем естрадно-джазовим відділом Одеського училища культури і мистецтв ім. К.Ф.Данькевича.

Завідувач лабораторії кафедри народнохорового мистецтва та фольклору Станіслав Овчаренко і студент 2-го курсу Володимир Сінельніков поспілкувалися із викладачами Львівського коледжу культури і мистецтв і домовилися про приїзд львів’ян до КНУКіМ у березні.

Викладач кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва Валентин Олександрович Лігус і концертмейстер Елла Юріївна Афанасьєва зустрічалися із школярами м. Городок і Городоцького р-ну і смт Ярмолинці і Ярмолинецького р-ну Хмельницької області.

У ЗОШ м. Хмельницького проводили профорієнтацію доцент Тетяна Василівна Пістунова і завідувач лабораторії, асистент кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва Наталія Вікторівна Ковмір. «Чекаємо наших абітурієнтів м.Хмельницький у нашій родині КНУКіМ!!! Дякуєм Вам за теплу атмосферу!!!» - так описала свої емоції від зустрічі із хмельницькими школярами п. Наталя.

Кнукімівці – музиканти продовжують свої зустрічі із цьогорічними випускниками у всіх регіонах України! До нових яскравих і плідних зустрічей в КНУКіМ! Дорогі абітурієнти, чекаємо на Вас!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​