Факультет музичного мистецтва

         ​​

РОЗКОЛЯДА НА СХОДІ

Із початком подій на Сході було створено надзвичайно потужний мистецький проект «Народна філармонія», керує яким невтомна випускниця ФММ КНУКіМ заслужена артистка України Руслана Лоцман. Своїми концертами волонтери – учасники цієї філармонії підтримують дух українських воїнів на Сході.

Наприкінці січня героїчні дівчата філармонійного батальйону в два тури виконали патріотично-просвітницьку місію на Донбасі. 5 концертів для дітей - сиріт Луганщини та Донеччини спільно з волонтерською сотнею «Доброволя» дала солістка Національної філармонії України, кандидат мистецтвознавства, виколадач кафедри народнохорового мистцетва та фольклору Тетяна Школьна зі своїми студентами ФММ КНУКІМ (гурт «Фреш Фольк») та Володимиром Польовчиком (супер-цимбали!).

Студентки – фольклористки КНУКіМ – учасниці тріо «Фреш Фольк» магістрантка Анна Лукащук і студентки 4-го курсу Тетяна Біланюк і Діана Пукало – із радістю відгукнулися на пропозицію свого викладача п. Тетяни Школьної взяти участь у різдвяно-новорічних концертах у будинках для дітей з вадами розвитку Сходу України. Непрості сучасні геополітичні умови, бездоріжжя, відсутність стабільного фінансування, - все це реалії, в яких виживають сьогодні ці діти. Додамо також нагальну необхідність у спілкуванні у цих дітей, вони потребують посиленої уваги, позитивних емоцій!

Наші фольклористи привезли для цих діточок казковий ляльковий вертеп і солодкі подарунки! Вертепні ляльки, історія про народження Ісуса, що супроводжувалася співом українських народних колядок, надзвичайно захопили дітей. Вони намагалися доторкнутися до ляльок, артистів, із радістю із ними обіймалися, танцювали у хороводах, гралися в народні ігри.

Найприємніше те, що ці заходи від душі надовго житимуть в серцях і артистів, і глядачів, надихатимуть нас на перемогу і світле майбуття. І це найвища нагорода за цю справу, дякуємо всім! Слава Україні!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​