Факультет музичного мистецтва

РОЗКОЛЯДА НА СХОДІ

Із початком подій на Сході було створено надзвичайно потужний мистецький проект «Народна філармонія», керує яким невтомна випускниця ФММ КНУКіМ заслужена артистка України Руслана Лоцман. Своїми концертами волонтери – учасники цієї філармонії підтримують дух українських воїнів на Сході.

Наприкінці січня героїчні дівчата філармонійного батальйону в два тури виконали патріотично-просвітницьку місію на Донбасі. 5 концертів для дітей - сиріт Луганщини та Донеччини спільно з волонтерською сотнею «Доброволя» дала солістка Національної філармонії України, кандидат мистецтвознавства, виколадач кафедри народнохорового мистцетва та фольклору Тетяна Школьна зі своїми студентами ФММ КНУКІМ (гурт «Фреш Фольк») та Володимиром Польовчиком (супер-цимбали!).

Студентки – фольклористки КНУКіМ – учасниці тріо «Фреш Фольк» магістрантка Анна Лукащук і студентки 4-го курсу Тетяна Біланюк і Діана Пукало – із радістю відгукнулися на пропозицію свого викладача п. Тетяни Школьної взяти участь у різдвяно-новорічних концертах у будинках для дітей з вадами розвитку Сходу України. Непрості сучасні геополітичні умови, бездоріжжя, відсутність стабільного фінансування, - все це реалії, в яких виживають сьогодні ці діти. Додамо також нагальну необхідність у спілкуванні у цих дітей, вони потребують посиленої уваги, позитивних емоцій!

Наші фольклористи привезли для цих діточок казковий ляльковий вертеп і солодкі подарунки! Вертепні ляльки, історія про народження Ісуса, що супроводжувалася співом українських народних колядок, надзвичайно захопили дітей. Вони намагалися доторкнутися до ляльок, артистів, із радістю із ними обіймалися, танцювали у хороводах, гралися в народні ігри.

Найприємніше те, що ці заходи від душі надовго житимуть в серцях і артистів, і глядачів, надихатимуть нас на перемогу і світле майбуття. І це найвища нагорода за цю справу, дякуємо всім! Слава Україні!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA