ВІВАТ, МАГІСТРИ МУЗИКИ – 2018!

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулася святкова подія – дипломи освітнього ступеня «Магістр» отримали цьогорічні випускники – музиканти!

Це був другий випуск магістрів музичного мистецтва півторарічної каденції навчання. 2018-й рік подарував Україні тринадцять нових талановитих музикантів – магістрів, серед яких такі неординарні талановиті і креативні музиканти, як Віктор Герчев, Ірина Прядун, Алла Пухтецька, Владислав Сидоров, Лілія Остапчук та інші.

Приємною несподіванкою для випускників стало отримання кваліфікації «викладач фахових дисциплін», що зазначена у дипломах поруч із кваліфікацією «магістр музичного мистецтва». Отже цьогорічні випускники – музиканти КНУКіМ є більш конкурентоспроможними на сучасному ринкові праці України, а ніж їхні попередники!

Святкування з нагоди випуску магістрів відбулося у дружній і теплій атмосфері. Із щирими вітальними словами до цьогорічних випускників звернулися завідувач кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва заслужена артистка України професор Наталія Кречко, декан факультету музичного мистецтва КНУКіМ кандидат педагогічних наук професор Петро Богоніс, кандидат мистецтвознавства доцент Ігор Тилик, заступник декана ФММ кандидат історичних наук доцент Валентина Сінельнікова, студентський декан ФММ студентка 3-го курсу Вікторія Ворона.

Яскравою несподіванкою для випускників стала участь у святкуванні почесного Президента КНУКіМ професора Михайла Михайловича Поплавського – його добрі слова і побажання щасливої мистецької реалізації, а також отримання дипломів із його рук, думаємо, запам’ятають назавжди усі магістри – музиканти КНУКіМ!

Вітаємо вас, дорогі наші випускники! Щасливого і довгого вам мистецького шляху, і не забувайте свій рідний дім – Київський національний університет культури і мистецтв!