Факультет музичного мистецтва

         ​​

СВЯТО АКАДЕМІЧНОГО ВОКАЛУ

Напередодні Всеукраїнського дня рідної мови, 20 лютого, в Київському Будинку вчителя відбувся концерт «Зимова феєрія», в якому взяли участь студенти кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва факультету музичного мистецтва КНУКІМ.

В програмі концерту були представлені твори українських та європейських композиторів: обробки народних пісень, романси, старовинні та оперні арії. Участь в концерті взяли студенти різних курсів: співали першокурсники Ісус Чорній і Сергій Литвинчук, студенти другого курсу – Владислав Гловацький і Роман Павленко; майстерно і артистично виступили третьокурсники: Настя Гутник, Таміла Романенко, Ярослав Комарницький, Олександр Кравчук. Яскравим фіналом концерту був виступ вокального ансамблю «Semplice» під керівництвом Олени Грицюк.

Організацією і веденням концерту разом із завідувачем кафедри заслуженою артисткою України професором Наталією Кречко займалася студентка першого курсу магістратури Наталія Журавель, ще одна магістрантка – Лілія Гуменюк – вразила усіх своїм вокалом. Додамо, що організація і участь в культурно-мистецьких заходах для магістрів є складовою практики (стажування за фахом), а для студентів інших курсів – складовою виробничої і навчальної практики.

Студенти кафедри в котре підтвердили свій високий рівень вокальної підготовки та артистичних здібностей, а також довели, що теоретичні знання, отримані в КНУКіМ, яскраво можуть реалізовувати в практичних концертно-виконавських умовах.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​