Факультет музичного мистецтва

         ​​

КНУКІМІВЦІ НА ПАРАДІ БІГ-БЕНДІВ

17 лютого 2018 року під егідою Національної всеукраїнської музичної спілки та Асоціації естрадних та джазових оркестрів України і журналу «Джаз», а також в рамках XVII-го Всеукраїнського фестивалю «Зимові джазові зустрічі» імені Євгена Дергунова відбувся «Джазовий вечір» - «Парад Біг-Бендів України» у Національній філармонії України!

Jazz-band Київського національного університету культури і мистецтв (керівник і головний диригент - Григорій Постой) та студенти Факультету музичного мистецтва - найкращі студенти найзірковішого університету – були хедлайнерами музичного дійства, в якому, окрім кнукімівських джазистів, взяли участь Біг-бенд Черкаського музичного училища імені С. С. Гулака-Артемовського (Керівник – Микола Євпак, диригент – Михайло Євтушенко), Big-band Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки (художній керівник і диригент – Юрій Паламарчук) і Біг-Бенд муніципального оркестру "ПОЛТАВА" (керівник і диригент – Едуард Головашич).

Яскраво і драйвово розпочався Парад музичних джазових колективів виступом Jazz-bandу КНУКіМ: музика, у виконанні кнукімівців, не залишила байдужими нікого у філармонійній залі: вони запалювали так, що гаряче від музики було усім! Приємно, що саме Jazz-bandу КНУКіМ випала честь відкривати цьогорічний Парад Біг-Бендів України, а отже – це визнання фаховості і майстерності наших музикантів! А ще – це надзвичайна практика для студентів – виступати на такий знаній сцені!

Вітаємо Григорія Григоровича Постоя і студентів – джазистів КНУКіМ із ще одним фаховим випробуванням, яке було складено на «відмінно»!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​