МУЗИКА І ПСИХОЛОГІЯ

В КНУКіМ відбулася грандіозна подія: відкриття Кафедри психології, завданням якої є посилення блоку академічної університетської освіти в Київському Національному університеті культури і мистецтв.

Гарними піснями і з весняним настроєм це свято відкривав Український народний хор ім. С. Павлюченка під керівництвом Скопцової Олений Михайлівни! Погода зараз не весняна, але ми вже її закликали та з нетерпінням чекаємо.

Діяльність кафедри буде спрямована на вивчення психології спілкування, творчості та управління. Студенти матимуть змогу опанувати мистецтво ведення переговорів, основи медіа-психології та культурної компаративістики, а також поглибити свої знання у сфері професійної та корпоративної етики.

Гостями заходу були Ростислав Карандєєв, Іван Бех, Вилена Воронова (Vilena Voronova), Денис Богуш (Denis Bohush), Костянтин Грубич, Любов Долинська, Інна Костиря, Олена Чайковська, Ольга Лавренко, Ольга Сусская (Olga Susskaya), Діна Ібрагімова, Марго Ипатова (Margo Ipatova), Оксана Сергєєнкова, Павел Лушин (Pavel Lushyn), Вадим Барко, Олена Бондарчук, Ірина Зубіашвілі та завідувач кафедри Людмила Просандєєва.

Михайло Поплавський також звернувся до присутнього наукового товариства та колективу кафедри з привітальним словом.

Заряд позитивних емоцій від Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка, який виконав декілька запальних пісень, передався усім гостям урочистостей! Музика і психологія завжди йдуть поруч! Бажаємо довгого і плідного наукового життя новій загальноуніверситетській кафедрі КНУКіМ – кафедрі психології!