ТВОРЧІ ЗУСТРІЧІ ІЗ АБІТУРІЄНТАМИ

Наприкінці лютого 2018 року вiдбувся концерт – профорієнтаційна акція за участю студентiв музичного факультету КНУКiМ у Коледжi культури та мистецтв, в якому взяли участь трiо скрипалiв у складі: Слободян Ганна, Харченко Наталія, Гаврилова Анна, студентки – бандуристки Вилобкова Єкатерина, Скитиба Аліна, Пересунько Ольга, а також студентка - вокалістка класу педагога Олени Гончарук Аліна Остапенко.

Також взяв участь у концерті заслужений арист України, доцент Тарас Яницький, який виконав твори сучасних композиторів та українські народні пісні. Керівником концерту та концертмейстером концерту – творчої зустрічі кнукімівських музикантів із майбутніми абітурієнтами і цьогорічними випускниками коледжу була Наталія Чабаненко – провідний концертмейстер кафедри народно-хорового мистецтва та фольклору ФММ КНУКіМ. Адміністрація закладу висловила щиру подяку організаторам і учасникам концерту, та усі були задоволені високим рівнем студентів КНУКіМ.