МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ В КНУКіМ

Із ледь відчутним весняним подихом приходить чудове свято краси і ніжності – 8 Березня. В Університеті культури з нагоди Міжнародного жіночого дня відбувся музичний концерт, який організували доцент Кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва Тетяна Пістунова, завідувач кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва, доцент, заслужена артистка України, художній керівник і головний диригент академічного хору «ANIMA» КНУКіМ Наталія Кречко, а також викладачі Кафедри народної та класичної хореографії і Кафедри режисури естради та масових свят.

Різноманітну і цікаву програму свята було запропоновано усім присутнім на концерті. Зокрема, представниць прекрасної статі привітав вокальний ансамбль «Semplice», який очолює викладач Кафедри академічного хорового мистецтва ФММ Олена Грицюк. Чарівні вокалісти заворожили присутніх своїми ніжними голосами, заспівавши українську народну пісню «У перетинку ходила» та християнський гімн Gaudete.

Від інструментального гурту «Грув стріт» прозвучало виконання пісні «Thriller» на духових інструментах та барабанах. Цей музичний номер зірвав шквал оплесків. Доречі, яскраві студенти факультету музичного мистецтва – учасники гурту Groove Street Brass Band – нещодавно представили КНУКіМ на телебаченні в новому проекті телеканалу СТБ «Вечір з Наталею Гаріповою»! Чекаємо на прем’єру проекту!

А весняний настрій та позитивні емоції кнукімівським жінкам подарував чоловічий склад Українського народного хору ім. Станіслава Павлюченка (художній керівник і головний диригент, кандидат мистецтвознавства, професор Олена Скопцова). А на завершення святкового концерту Народний хор ім. Станіслава Павлюченка заспівав найактуальнішу пісню цієї пори року – «Веснянку».

«Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди! Щасливої вам жіночої долі та надійного чоловічого крила»,побажали ведучі заходу всім присутнім красуням.