ШУКАЄМО ТАЛАНОВИТИХ АБІТУРІЄНТІВ!

І знову співробітники факультету музичного мистецтва КНУКіМ рушили далекими і близькими областями нашої мальовничої України у пошуках талановитих абітурієнтів!

Цього разу кілька команд викладачів, членів креативної групи ФММ КНУКіМ, працівників деканату і завідувачів навчальних лабораторій відвідали райони Дніпропетровської і Хмельницької областей. Надзвичайно тепло і радо зустрічали кнукімівців у загальноосвітніх сільських школах!

Старший викладач кафедри народнохорового мистецтва Тетяна Шнуренко і старший викладач кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва спілкувалися із школярами м. Теофіполь і м. Базалія та сільських шкіл Теофіпольського району Хмельниччини і вже організовують приїзд хмельницьких школярів на день відкритих дверей у КНУКіМ, адже бажаючих поступати в наш виш виявилося чимало!

Викладач кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва Олег Коробов та професор кафедри народнохорового мистецтва Наталія Перцова – «професори "в полі"» – дарували можливість сільським дітям отримати вищу освіту Дніпровського та Солонянського районів (маршрути Дніпро-Солоне) Дніпропетровської області. Зокрема, було відвідано школу в Сурсько-Литовську - в селі відомого художника Решетникова Ф.П. (усім відомі його картини «Знову двійка», «Прибув на канікули»).

Команда КНУКіМ у складі заступника декана Лариси Остапенко, методиста деканату ФММ Ірини Гудзь і завідувачів лабораторій Тетяни Горобець і Святослава Овчаренка сплікувалася із випускниками ЗОШ Сінельніковського, Покровського, Васильківського районів Дніпропетровської області. Зокрема, загальноосвітня школа с. Шахтарське доброзичливо та щиро зустріла кнукімівців, учні 11-го класу зацікавленні у спільній співпраці із богемним вишем. Радо зустріли кнукімівців у ЗОШ селища Первомайське, в Чаплинській ЗОШ І-ІІІ ст., де подарували директору книгу Миколи Ткача «Родовід Михайла Поплавського», а також смт Васильківка, де учні 11-го класу планують вступати до богемного Київського національного університету культури і мистецтв.

Дніпропетровська область також подарувала працівникам КНУКіМ цікаву зустріч із школярами с. Павлівка і надзвичайно пісенного с. Писенне, а також с. Воликоолександрівка та Іларіонівської СЗШ І-ІІІ ступенів. Усі зустрічі відбулися на позитиві!

І це ще не всі селища і села, в яких побували працівники КНУКіМ. Старший викладач кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва Валенти Лігус і провідний концертмейстер Елла Афанасьєва спілкувалися із випускниками Балівської СЗШ Дніпровського району Дніпропетровської області, і в цьому ж районі – одинадцятикласниками Партизанської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Цікаві, позитивні і продуктивні зустрічі із школярами провели музиканти КНУКіМ! Чекаємо на них усіх на днях відкритих дверей!