ЗУСТРІЧ ІЗ МАКСИМОМ БЕРЕЖНЮКОМ

В лабораторії музичного фольклору КНУКіМ (Чигоріна, 20, 39 аудиторія) в рамках проекту «Творчі зустрічі із зірковими випускниками ФММ КНУКіМ» відбувся МАЙСТЕР-КЛАС гри на традиційних духових інструментах, який провів МАКСИМ БЕРЕЖНЮК.

Український музикант-віртуоз, виконавець на традиційних духових інструментах, вокаліст, співзасновник і лідер гурту «The Doox», учасник гурту «Хорея Козацька» та ансамблю іспанської стародавньої музики «Тараб Андалусі», соліст Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро», - усе це наш зірковий випускник Максим Бережнюк.

Навчався Максим на відділі фольклору, вивчав народний спів в ансамблі «Кралиця», в якому, зі слів самого Максима, здобув надзвичайно ґрунтовну теоретичну і практичну музично-фольклористичну підготовку.

У 2010 році Максим Бережнюк закінчив факультет музичного мистецтва КНУКіМ за спеціальністю «Музичний фольклор». За час навчання в університеті (клас спецінструменту професора Р.Д. Гусак, клас фольклррного ансамблю професора І.Г. Сінельнікова) Максим віртуозно оволодів грою на традиційних духових інструментах України та світу, на сьогодні – це понад 50 видів їх видів (сопілка і багато її різновидів, трембіта, «коза», флейта Пана, дримба, «кувиця» та інші).

Надзвичайна працездатність і талант Максима звели його у співпраці із гуртами «Ляпіс Трубєцкой», ТНМК, «ВВ», «Ле Гранд Оркестр» Олега Скрипки і т. ін.

Спілкуватися із Максимом завжди цікаво в цьому переконалися учасники зустрічі. Наш зірковий гість продемонстрував гру на різноманітних традиційних українських і не тільки народних духових інструментах, навіть трембіту продемонстрував і дав можливість усім бажаючим на ній спробувати заграти. «Головне – не просто відбувайте пари в університеті!» - наголошував усю зустріч Максим. – «Потрібно горіти своєю справою, хотіти стати професіоналом – і тоді у вас все вийде!» Максиме, дякуємо за зустріч і чекаємо наступних!!!