Факультет музичного мистецтва

         ​​

ЗУСТРІЧ ІЗ МАКСИМОМ БЕРЕЖНЮКОМ

В лабораторії музичного фольклору КНУКіМ (Чигоріна, 20, 39 аудиторія) в рамках проекту «Творчі зустрічі із зірковими випускниками ФММ КНУКіМ» відбувся МАЙСТЕР-КЛАС гри на традиційних духових інструментах, який провів МАКСИМ БЕРЕЖНЮК.

Український музикант-віртуоз, виконавець на традиційних духових інструментах, вокаліст, співзасновник і лідер гурту «The Doox», учасник гурту «Хорея Козацька» та ансамблю іспанської стародавньої музики «Тараб Андалусі», соліст Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро», - усе це наш зірковий випускник Максим Бережнюк.

Навчався Максим на відділі фольклору, вивчав народний спів в ансамблі «Кралиця», в якому, зі слів самого Максима, здобув надзвичайно ґрунтовну теоретичну і практичну музично-фольклористичну підготовку.

У 2010 році Максим Бережнюк закінчив факультет музичного мистецтва КНУКіМ за спеціальністю «Музичний фольклор». За час навчання в університеті (клас спецінструменту професора Р.Д. Гусак, клас фольклррного ансамблю професора І.Г. Сінельнікова) Максим віртуозно оволодів грою на традиційних духових інструментах України та світу, на сьогодні – це понад 50 видів їх видів (сопілка і багато її різновидів, трембіта, «коза», флейта Пана, дримба, «кувиця» та інші).

Надзвичайна працездатність і талант Максима звели його у співпраці із гуртами «Ляпіс Трубєцкой», ТНМК, «ВВ», «Ле Гранд Оркестр» Олега Скрипки і т. ін.

Спілкуватися із Максимом завжди цікаво в цьому переконалися учасники зустрічі. Наш зірковий гість продемонстрував гру на різноманітних традиційних українських і не тільки народних духових інструментах, навіть трембіту продемонстрував і дав можливість усім бажаючим на ній спробувати заграти. «Головне – не просто відбувайте пари в університеті!» - наголошував усю зустріч Максим. – «Потрібно горіти своєю справою, хотіти стати професіоналом – і тоді у вас все вийде!» Максиме, дякуємо за зустріч і чекаємо наступних!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​