СПІВПРАЦЮЄМО ІЗ КИЇВСЬКИМИ ШКОЛАМИ

Творча співпраця із київськими ЗОШ давно стала пріоритетом у роботі викладачів і студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ, адже спілкування із школярами дає можливість познайомити майбутніх абітурієнтів із нашим університетом і запропонувати найкращим і креативним випускникам – киянам навчатися у лідері вищої освіти України – в КНУКіМ!

Зовсім нещодавно таке спілкування відбулося у ЗОШ №316 Дарницького району м. Києва: творча група ФММ КНУКіМ під керівництвом викладача кафедри академічного хорового мистецтва пані Олени Грицюк організувала і провела для школярів свято - вшанування Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Участь в концерті взяли: студент 4 курсу кафедри народно-хорового мистецтва Олександр Мельник, студент 3 курсу кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва Дмитро Романчук і дівчата – студентки кафедри академічного хорового мистецтва – учасниці вокального ансамблю «Semplice» – Таміла Романенко, Настя Гутник, Віта Мазурок, Ірина Терлецька і Валерія Прокопчук.

Спілкування із школярами київської ЗОШ №316 було цікавим і плідним – домовилися про подальші наші творчі зустрічі! Тож, слідкуйте за новинами!