Факультет музичного мистецтва

         ​​

ГРАЙ, БАНДУРО!

Одразу два концерти в Київському міському Будинку вчителя відбулися за участі студентів – бандуристів факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Першій відбувся на засіданні творчого об`єднання «Ветеран», присвяченому Міжнародному дню прав жінок і миру. Для ветеранів педагогічної праці м. Києва була представлена концертна програма за участю студентів капели бандуристів кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв (художній керівник Андрій Іваниш, професор КНУКіМ, заслужений артист України). У програмі концерту прозвучали українські народні пісні, інструментальні твори композиторів-класиків та сучасні пісні.

Додамо також, що організаторами концерту для ветеранів стали студенти – магістранти 5-го курсу Світлана Євган, Данило Мельник, Настя Зябарова, Настя Маринич та інші, для яких цей захід і його організація стали складовою практики (стажування за фахом). Майбутні магістри були не тільки організаторами – кожен із них виконав у концерті сольні номери, що надзвичайно вразило глядачів!

Невдовзі після першого концерту відбувся другий – звітний концерт капели бандуристів та солістів-вокалістів Київського національного університету культури і мистецтв «СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ!..» Під керівництвом Андрія Іваниша і диригента – хормейстера заслуженого діяча мистецтв України Володимира Курача студенти підготували різноманітну програму, у який прозвучали твори видатних українських композиторів і поетів: Олександра Білаша, Ігора Поклада, Дмитра Луценка, а також українські народні пісні в обробці Миколи Лисенка, Ярослава Джуся, Олексія Шевченка.

Капела бандуристів та солісти-вокалісти – лауреати всеукраїнських конкурсів Вікторія Михалко, Анна Бондаренко, Марія Вийталюк, Дмитро Голубничий, Оксана Кісь, Олена Федунів подарували усім глядачам у залі гарний настрій і надзвичайно цікаві враження від спілкування із гордістю національної культури України – мистецтвом гри на бандурі!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​