ЮЛІЯ ВІТРАНЮК – ГРАН-ПРІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ

Нещодавно у м. Перемишль (Польща) відбувся Міжнародний фестиваль – конкурс вокального мистецтва. У фаховому змаганні з поміж 40 вокалістів – солістів (народна манера співу) впевнену перемогу і Гран-Прі здобула студентка першого курсу кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва ФММ КНУКіМ фольклористка, солістка відомого кнукімівського фольклорного ансамблю «Кралиця» Юлія Вітранюк (клас вокалу професора Івана Сінельнікова).

Ось як переможниця описала свої емоції в соцмережі Фейсбук: «Ну що ж, завершився фестиваль - конкурс «Самоцвіти» у Польщі, і я дуже рада, що журі вирішило віддати найвищу нагороду - Гран Прі - саме мені. Це ще одна сходинка на моєму шляху, яка допоможе рухатись далі. І все - таки цього б не було без моїх викладачів, які вклали в мене дуже багато праці і сил, за що я дуже їм вдячна. Оксано Іванівно та Ірино Анатоліївно, дякую вам за те, що навчили мене любити українську пісню та поставили на правильний шлях, а Вам, Іване Григоровичу, що збагачуєте мої знання!»

Юля – вихованка дитячого фольклорного ансамблю «Яворина», що існує вже близько 30-ти років у Київський школі мистецтв ім. Вериківського. Обравши ще в дитинстві фольклор своїм життєвим покликанням, Юля свідомо в цілеспрямовано вступила в КНУКіМ на секцію музичного фольклору – адже саме тут виховується нове покоління молодих українських музикантів – фольклористів, що на сьогодні вже є відомими далеко за кордонами нашої країни (ДахаБраха, Сусанна Карпенко, Тетяна Школьна, Максим Бережнюк, Юлія Юріна – Юкко та ін.). До речі, Юля навчалася вокалу у «Яворині» у випускниці КНУКіМ і фольклорного ансамблю «Кралиця» Ірини Анатоліївни Бонковської. Зрозуміло, що вступивши у наш виш, Юля забажала вдосконалювати свою вокальну майстерність у вчителя Ірини Анатоліївни – Івана Григоровича Сінельнікова. І ось результат – вже друге всього за один навчальний рік Гран-Прі: у Польщі і на Першому Всеукраїнському фестивалі «Київ-етно-мюзик-фест - Віртуози фольку», що відбувся в Києві у листопаді 2017 року.

Народний художній колектив фольклорний ансамбль «Яворина» також гучно відгукнувся на перемогу своєї вихованки: «Вітаємо July Vitranyuk, вихованку Яворини, а нині студентку КНУКіМ, учасницю фольклорного ансамблю “Кралиця” з фантастичним тріумфом - ПЕРШЕ ГРАН-ПРІ Міжнародного мистецького фестивалю "SAMOCVITY" 2018, м. Перемишль, Польща!!!Наша Юлінька - найталановитіша!!! Бажаємо Юлії, щоб її голос, її пісні почули на всіх континентах нашої планети!»

Вітаємо нашу талановиту кнукімівку – фольклористку! Юля, нових перемог тобі і зіркового творчого шляху!