Факультет музичного мистецтва

         ​​

НАУКОВИЙ ФОРУМ ФОЛЬКЛОРИСТІВ

20 – 21 квітня 2018 р. викладачі кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва кандидат мистецтвознавства, доцент Скаженик М. В та Коробов О. Ю. виступили з доповіддю на міжнародній «ХІ Конференції дослідників народної музики червоноруських (галицько-володимирських) та суміжних земель», яку традиційно щорічно провадить Проблемна науково-дослідна лабораторія музичної етнології Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка.

В роботі конференції взяли участь етномузикологи з науково-дослідницьких установ України, Польщі, Литви, Німеччини та Білорусі. Наші науковці представили результати аналізу матеріалів понад 130-річного періоду фіксації народнопісенної традиції одного з локусів північно-східного Поділля.

Важливою подією конференції стала дискусія на тему «Українська етномузикологія в контексті світових наукових стандартів», під час якої учасники обговорювали проблеми та перспективи європейської системи науки та освіти і спільні дії та напрямки подальших досліджень у світлі євроінтеграції української спільноти.

На першому засіданні учасники конференції добрим словом згадали своїх колег, пліч-опліч з якими працювали останні десятиріччя, зокрема – заслужену артистку України, професора Раїсу Дмитрівну Гусак, яка понад 40 років викладала в КНУКіМ і в роботі минулорічної Конференції ще брала участь.

Відкриваючи конференцію, ректор Академії кандидат мистецтвознавства, професор Пилатюк І. М. зауважив, що етномузикологія є надзвичайно трудомістким, перспективним та беззаперечно одним із найважливіших напрямків сучасного музикознавства і висловив особисту підтримку цьому напрямку науки.

Окрім викладачів – фольклористів КНУКіМ Маргарити Скаженик і Олега Коробова в роботі конференції взяла участь студентка 2-го курсу Тетяна Чухно. Приємно, що фольклористи КНУКіМ на гідному рівні представляють наш виш і кнукімівську фольклористику на найвищому міжнародному науковому рівні!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​