МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФОРУМ

Оркестр народної та популярної музики КНУКіМ подарував свій прекрасний виступ столичній публіці в рамках Х-ої Міжнародної пасхальної асамблеї-2018 «Духовність єднає Україну». Вітаємо наших студентів, а також керівників колективу – заслуженого працівника культури України професора Петра Андрійчука і старшого викладача Сергія Дідка!

Міжнародна пасхальна асамблея - масштабний фестиваль академічного мистецтва. Ідея проведення асамблеї належить НМАУ ім. П.І. Чайковського та особисто її ректору, доктору мистецтвознавства, професору, народному артисту України, академіку Національної музичної академії України Володимиру Рожку. Мистецьке свято традиційно відбуватиметься під патронатом Українських Православних Церков за організаційної підтримки Міністерства культури України, НАМУ, Національної спілки композиторів України та Національної всеукраїнської музичної спілки.

Народившись 2009 року як суто хорова всеукраїнська акція, асамблея з роками розвинулася у міжнародний захід, який охоплює різні жанри і форми. Цьогоріч її програма була вельми насиченою: основу її традиційно становили хорові концерти (загалом їх було 18), а також 2 оперні й балетна вистави, 2 концерти ансамблів пісні і танцю, 3 концерти оркестрів народних інструментів і капели бандуристів НМАУ ім. П.І. Чайковського, 4 камерно-інструментальні імпрези, 2 симфонічних, клавесинний, джазовий концерти, презентація нових нотних видань, гала-концерти і майстер-класи тощо. Приємно, що концерт в основі якого був виступ оркестру української народної та популярної музики КНУКіМ, не залишився поза увагою мистецької спільноти і зібрав численну аудиторію поціновувачів українських народних інструментів!»

Важливою складовою останніх асамблей є Благодійна програма «Вірою, Надією Єдині». Вона передбачає відвідування музикантами із концертами шпиталів, інтернатів, геріатричних пансіонатів, психоневрологічних диспансерів тощо, а також збір коштів на підтримку хворим і нужденним. До цією програми також долучилися інструменталісти КНУКіМ – усі кошти, зібрані на їх концерті в рамках Асамблеї, були передані на благодійні потреби в дитяче відділення Київського онкоцентру.