МУЗИЧНА І НАУКОВА СПІВПРАЦЯ: ПОДОРОЖ ДО БЕРДИЧЕВА

Нещодавно у стародавньому місті Бердичеві відбулася ІІІ студентсько-учнівська науково-практична конференція «Музичне мистецтво України: історія, реалії та перспективи розвитку». Конференція відбувалася у Бердичівському педагогічному коледжі. Гостями конференції став хор студентів кафедри академічного хорового мистецтва КНУКіМ «ANIMA» (камерний склад) і його керівник – завідувач кафедри академічного хорового мистецтва, заслужена артистка України, доцент Кречко Наталія Михайлівна.

Окрім творчої програми і майстер-класу з диригентського мистецтва п. Наталії Кречко студенти кафедри академічного хорового мистецтва КНУКіМ також взяли участь у теоретичній частині конференції. Аліна Остапенко (ІІ курс, керівник - Юрченко М.С., кандидат мистецтвознавства, професор) та Олександр Кравчук (ІІІ курс, керівник - Кречко Н.М., завідувач кафедри академічного хорового мистецтва, заслужена артистка України, доцент) виступили на ІІІ студентсько-учнівській науково-практичній конференції «Музичне мистецтво України: історія, реалії та перспективи розвитку» з науковими доповідями. Олександр Кравчук виступив із темою: «Академічний студентський хор АНІМА. Історія та сьогодення». Аліна Остапенко присвятила свій виступ темі: «Хорова музика Ганни Гаврилець».

Окрім участі у конференції студенти – академісти із своїм Майстром зустрілися із цьогорічними випускниками Бердичівського педагогічного коледжу і розповіли про наш виш і усі переваги навчання у лідері вищої освіти України – КНУКіМ. А ще музиканти – кнукімівці не змогли не скористатися можливістю відвідати пам’ятки архітектури м. Бердичева, зокрема – монастир і собор босих кармелітів, який вразив усіх своєю величчю і акустикою, адже на прохання п. Наталії Кречко хору «ANIMA» дозволили під час екскурсії заспівати у головному храмі монастиря.

Ще одна сторінка подорожей Україною перегорнулася для музикантів КНУКіМ. Такі подорожі розширюють можливості мистецької і наукової співпраці між вишами, дають молоді можливість комунікувати, обмінюватися досвідом, пропагувати своє мистецтво!