ЩАСЛИВІ МИТІ У БАРВАХ ПРЕКРАСНОГО

4 травня 2018 р. у Київському Палаці культури “Дарниця” відбувся творчий вечір поетеси Людмили Стасюк “Щасливі миті у барвах прекрасного”.

Вечір відбувся за участі Українського оркестру народної та популярної музики Київського національного університету культури і мистецтв. Під художнім керівництвом заслуженого працівника культури України доцента Петра Андрійчука і диригента Сергія Дідка кнукімівський творчий колектив підготував різноманітну і цікаву програму, яка надзвичайно сподобалася публіці і винуватиці свята – п. Людмилі. Вірші у її виконанні були надзвичайно тендітними, а музика нашого оркестру – лірична і світла. Це була насправді щаслива мить: поєднання прекрасних барв поетичного слова і музики надзвичайно вразило глядачів.

Світлини прекрасного фотомайстра Дмитра Кухарука передають теплу атмосферу концерту. Пропонуємо нею насолодитися.