«СТОРІНКАМИ ОПЕР» - ТРЕТІЙ СЕЗОН

Вже третій рік поспіль традиційно, в кінці травня, перед початком літньої сесії кафедра академічного хорового мистецтва проводить чудовий захід для поціновувачів академічного мистецтва – концерт «Сторінками опер». Цього року ця чудова імпреза відбулася у концертній залі Таврійського Національного університету імені В. Вернадського.

Сольні арії із відомих світових оперних вистав під керівництвом викладачів підготували і виконали Анастасія Гутник, Тетяна Молибога, Лідія Баранова, Дар’я Безверха, Ярослав Комарницький, Владислав Лозін, Роман Павленко, Павло Андріученко та інші. Сольні виступи студентів супроводжувалися бурхливими оплесками глядачів.

В кінці заходу, не змінюючи традиціям, концерт завершили хоровим уривком з опери у виконанні академічного хору «Anima» (художній керівник – заслужена артистка України професор Наталія Кречко). У виконанні хору прозвучав «Хор ангелів» з опери А. Бойто «Мефістофель».