ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ – ДЕНЬ ДРУГИЙ

На факультеті музичного мистецтва триває свято - державна атестація цьогорічних випускників освітнього ступеня «бакалавр»!

6 червня стало днем свята народно-хорового мистецтва – підсумкову атестацію за чотири роки навчання склали диригенти – бакалаври – випускники кафедри народно-хорового мистецтва.

Концертна зала Національного Таврійського університету ім. В. Вернадського була переповненою – підтримати наших бакалаврів зібралося безліч поціновувачів народного хорового мистецтва. Фахова комісія, у складі якої працювали народні артисти України професор Вячеслав Самофалов і старший викладач Світлана Добронравова, кандидати мистецтавознавства – завідувач кафедри професор Олена Скопцова і старший викладач Юлія Симеонова, заслужені працівники культури України професори Наталія Перцова і Вікторія Шевченко та інші, - професійно оцінила кожного із цьогорічних випускників, під диригентськими жестами яких майстерно співав наш зірковий український народний хорі імені Станіслава Павлюченка, а також солісти – вокалісти.

Це було справжнє свято українського хорового співу, високого народнопісенного мистецтва і культури! Усі випускники – бакалаври отримали від фахової комісії високі оцінки, що стало підтвердженням тої великої мистецької праці, яку разом із своїми викладачами протягом усіх років навчання зробили наші випускники.

Сподіваємося, що КНУКіМ стане для наших диригентів – народників своєрідним добрим трампліном у подальшій творчій реалізації, яким став для багатьох сьогоднішніх зірок, що отримали кваліфікацію «керівник народного хору» у нашому виші, а це, зокрема, народні артисти України Надія Крутова – Шестак, Андрій Верес, Олена Кулик, заслужені артисти України Степан Школьний, Надія Буравська, Анатолій Пахомов та багато – багато інших!