Факультет музичного мистецтва

      ​​

ЗВЕСЕЛЯЛИ «АГРО – 2018»

Нещодавно в Києві вже у 30-й раз відбулася Міжнародна агропромислова виставка «АГРО – 2018». На запрошення організаторів у культурній програмі міжнародного сільськогосподарського форуму взяв участь фольклорний ансамбль «Кралиця» ФММ КНУКіМ (художній керівник – заслужений працівник культури України професор Іван Сінельніков).

Виставка «АГРО-2018» - найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

І діловий діалог завжди краще вести під українські народні співи і танці! Цьогорічна виставка зайняла 27.000 кв. метрів території ВДНГ, понад 1200 учасників (а отже – павільйонів), що представляли 15 країн світу! Особлива увага на виставці приділялася новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

У більшості виставкових павільйонах побували наші кралицькі фольклористи – звеселяли учасників жартівливими і танцювальними українськими народними піснями, брали участь у телевізійних зйомках каналів «1+1», «112», «24», спілкувалися із учасниками виставки, коштували регіональні смаколики у павільйонах різних регіонів України. Народна пісня нерозривно пов’язана із сільським господарством, - це вкотре довели кнукімівські фольклористи, отримавши від організаторів виставки подяку за співпрацю! «Кралице» - так тримати!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​