«ДИНАСТІЇ» НА НРКУ

Культурні традиції російських старовірів, що осіли на Житомирщині, і українців, що населяють Нижнє Поволжя, переплелись у житті та творчості родини кнукімівських фольклористів і етнологів Сінельнікових.

Справу батьків – заслуженого працівника культури України професора КНУКіМ Івана Сінельнікова та кандидата історичних наук доцента Валентини Сінельнікової вже підхопив син Володимир, що є студентом – фольклористом 2-го курсу ФММ КНУКіМ, співає в дитячому фольклорному ансамблі і 10-річний Гриць, по-своєму, але дотично – у туристичній сфері – сімейну справу розвиває старший син Дмитро.

А ще учасники прямого ефіру (07.06.2018 р.) програми радіо «Промінь» і Першого Громадського «UA.радіо» «Авторський простір. Династії» (автор і ведуча – музикознавець, журналіст, авторка, сценаристка і продюсер радіопрограм Галина Бабій) – родина Сінельнікових, родинною справою вважають фольклорний ансамбль «Кралиця», що вже 28-й рік існує у КНУКіМ, в якому починали свій шлях багато нині відомих музикантів – ДахаБраха, Юкко, Максим Бережнюк, Тетяна Школьна та інші.

Про це все говорили фольклористи КНУКіМ у прямому ефірі: розповідали про свою родину і роботу, про студентів і наш університет, а також про необхідність збереження української ідентичності через мову, спів українських пісень, підтримку українських традицій, а також через підготовку фахівців – фольклористів, зокрема, у КНУКіМ.

Запис програми «Династії» на Радіо «Промінь"» тут: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=1983751
Повтор відбувся на 1-му каналі «UA:Українське радіо» в суботу, 9 червня.