ТРИВАЄ ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ

На факультеті музичного мистецтва триває державна атестація бакалаврів! Свою майстерність гри на інструменті продемонстрували і отримали високі оцінки від фахової комісії цьогорічні випускники – бандуристи.

«Вітаю моїх дорогих випускників з успішним завершенням державних іспитів!!!» - так свої враження від державного іспиту учнів описав у соцмережі Фейсбук заслужений артист України Тарас Яницький. – «Сьогодні слухав вас як справжніх артистів!!! Пишаюся вами і бажаю непереборного творчого натхнення, найкращих світових сцен, високих здобутків та успішної мистецької кар'єри!!!»

Також додатковий іспит з диригування (на отримання додаткової кваліфікації «диригент») склали студенти - інструменталісти Станіслав Маслов і Марія Царюк – Станіслав диригував оркестром духових і ударних інструментів «Гармонія» (художній керівник і головний диригент Володимир Романовський), а під майстерною рукою і диригентськими жестами Марії чудову і різноманітну програму виконав оркестр народної і популярної музики КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – заслужений працівник культури України Петро Андрійчук, диригент – Сергій Дідок).

Вітаємо наших випускників – бакалаврів – майбутню мистецьку еліту України!