ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: ЕПІЗОД НАСТУПНИЙ

На кафедрі академічного хорового мистецтва відбувся перший день державної атестації цьогорічних випускників – бакалаврів напряму підготовки «народна художня творчість».

В стінах концертної зали Таврійського національного університету імені В. Вернадського відбулося чудове мистецьке дійство за участі академічного хору «ANIMA» КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – заслужена артистка України професор Наталія Кречко), який взяв безпосередню участь у державному іспиті випускників – диригентів і вокалістів.

Програми, що підготовлені цьогорічними бакалаврами, були різноманітними і неповторними: звучали класичні твори для академічного хору, твори українських композиторів – класиків і сучасна академічна музика.

По закінченню іспиту випускники не переставали емоційно дякувати завідувачу кафедри – професору Наталії Кречко, викладачам з фаху – доцентам Ларисі Остапенко, Надії Нарожній, Оксані Дондик, Ігорю Тилику, викладачам Назару Яремчуку, Олені Грицюк, концертмейстерам Андрію Бондаренку, Наталії Комаренко, Діні Виноградчій та іншим.

Надзвичайно бурхливим і емоційним був цей державний іспит! Бажаємо усім випускникам довгої і успішної мистецької дороги, а викладачам – нових талановитих студентів!