ДЖАЗ-БЕНД КНУКіМ НА «О-ФЕСТ»

Відзвучав і завершився 6-й «О-ФЕСТ» - Міжнародний музичний фестиваль, який щороку чекають не тільки глядачі, я й його учасники, адже географія країн щороку розширюється! Крім гранд-концерту фестиваль дарує «різнобарвне» дозвілля і дає можливість виступити молодим талантам. Успіх грандіозний, музика об’єднує світ і робить його прекрасним!

УІ-й Міжнародний музично-театральний фестиваль «О-ФЕСТ-2018» проходив два дні і окрім столичних музичних майданчиків охопив також літній театр і ландшафтний парк м. Буча.

Організаторами і засновниками фестивалю є Національна оперета України при підтримці Міністерства культури України і Департаменту культури КМДА. У фестивалі взяли участь провідні артисти, музиканти, диригенти із різних країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстана, Канади, Китаю, Литви, Польші, Румунії, Словаччини, Угорщини, України.

До участі у проекті традиційно залучаються молодіжні студентські колективи. Приємно, що вже вдруге до участі у фестивалі запрошується студентський Джаз-бенд КНУКіМ під керівництвом знаного українського джазмена Григорія Постоя.

Кнукімівській джазовий колектив 9-ого червня дарував своє мистецтво жителям і гостям м. Буча – виступ у бучанському літньому театрі своїм драйвом і надзвичайно творчою атмосферою сподобався не лише глядачам, але й самім виконавцям – джазистам КНУКіМ.

А 10-го червня джаз-бенд КНУКіМ взяв участь у великому фестивальному Гала-концерті, що відбувся на Співочому полі м. Києва. Разом із артистами з різних країн світу джаз-бенд і Григорій Постой дарували глядачам (а Співоче поле було переповненим) радість від спілкування із вічним мистецтвом – музикою, адже фестиваль «О-ФЕСТ-2018» покликаний об’єднати світ музикою, відкрити Україну світові як прогресивну, культурну державу, в який проживає високоінтелектуальна і талановита нація! Радіємо, що джаз-бенд КНУКіМ гідно представив наш виш на цьому міжнародному музичному форумі, гаслом якого було «Об’єднаємо світ музикою!»