НАРОДНИЙ ХОР КНУКіМ ПІДКОРЮЄ ЄВРОПУ

Український народний хор імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ вкотре підкорив європейського слухача – нещодавно колектив повернувся з Міжнародного фестивалю народної музики, що відбувся у місті Дуррес (Албанія).

Різноманітну і цікаву конкурсну програму підготував хор під керівництвом кандидата мистецтвознавства професора, завідувача кафедри народно-хорового мистецтва КНУкіМ п. Олени Скопцової. Кожний виступ кнукімвців супроводжувався вигуками «Браво!» і емоційними спілкуваннями із захопленими глядачами. Українські народні і авторські пісні у виконанні нашого хору надзвичайно сподобалися фестивальній публіці, унікальна мелодика і щирість української пісні не залишила байдужими нікого!

Протягом фестивалю павлюченківці мали виступи на кількох сценах у м. Дуррес, українська народна пісня пролунала і в залах, і на головній фестивальній сцені під відкритим небом неподалік моря. Все це ще більше додавало емоцій і бажання прославляти нашу Україну світом!

Вітаємо народний хор ім. С. Павлюченка з поверненням до рідної країни. Бажаємо вам вдалих концертів та ще багато подорожей!