Факультет музичного мистецтва

      ​​

НАРОДНИЙ ХОР КНУКіМ ПІДКОРЮЄ ЄВРОПУ

Український народний хор імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ вкотре підкорив європейського слухача – нещодавно колектив повернувся з Міжнародного фестивалю народної музики, що відбувся у місті Дуррес (Албанія).

Різноманітну і цікаву конкурсну програму підготував хор під керівництвом кандидата мистецтвознавства професора, завідувача кафедри народно-хорового мистецтва КНУкіМ п. Олени Скопцової. Кожний виступ кнукімвців супроводжувався вигуками «Браво!» і емоційними спілкуваннями із захопленими глядачами. Українські народні і авторські пісні у виконанні нашого хору надзвичайно сподобалися фестивальній публіці, унікальна мелодика і щирість української пісні не залишила байдужими нікого!

Протягом фестивалю павлюченківці мали виступи на кількох сценах у м. Дуррес, українська народна пісня пролунала і в залах, і на головній фестивальній сцені під відкритим небом неподалік моря. Все це ще більше додавало емоцій і бажання прославляти нашу Україну світом!

Вітаємо народний хор ім. С. Павлюченка з поверненням до рідної країни. Бажаємо вам вдалих концертів та ще багато подорожей!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​