ВІВАТ, БАКАЛАВРИ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА – 2018!

«Пролетіли 4 роки прекрасного навчання в найріднішому університеті! Висловлюю свою велику подяку всім викладачам, за те що вклали багато зусиль і праці в мій творчий шлях та поповнили мій життєвий досвід. Завжди пам'ятатиму про Вас!» - такими постами зараз перенавантажений Фейсбук і Інстаграм. На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулося свято – урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам – бакалаврам напрямів підготовки «музичне мистецтво» і «народна художня творчість».

7 липня 2018 року в Київському національному університеті культури і мистецтв відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів денної і заочної форми навчання факультету музичного мистецтва. Загалом дипломи державного зразка отримали 119 випускників, з них один – випускник кафедри народно-хорового мистецтва Костянтин Омелянчук – отримав диплом бакалавра музичного мистецтва із відзнакою!

Бакалаврів від імені Ректората КНУКіМ привітав із цією хвилюючою подією проректор з навчальної роботи Анатолій Васильович Гуменчук: «У цей радісний і дещо сумний день хочеться побажати вам залишатися небайдужими до всього: до свого життя, своєї долі, до Батьківщини. Наша держава потребує саме таких небайдужих, справедливих і чесних професіоналів». Наостанок він побажав випускникам гарно відзначити цю визначну дату та запросив на вступну кампанію до магістратури.

Зі словами вітання до випускників звернулися заступник декана ФММ Валентина Володимирівна Сінельнікова та провідні викладачі факультету: доценти Тетяна Василівна Пістунова, Петро Олександрович Андрійчук, Наталія Олександрівна Перцова, Ігор Володимирович Тилик, Григорій Григорович Постой. Усі привітали бакалаврів з успішним завершенням важливого етапу життя та висловили сподівання, що вони продовжать навчання в магістратурі найкращого університету України – Київського національного університету культури і мистецтв.

Несподіванкою для випускників стало особисте привітання почесного президента КНУКіМ Михайла Михайловича Поплавського, який у своєму щільному графіку знайшов хвилину для того, щоби завітати на урочистості до бакалаврів – музикантів. «Атакуйте життя!» - наголосив Михайло Михайлович. – «Будьте активними, робіть усе можливе і неможливе для професійної реалізації. Будьте затребуваними! Майбутнє українського мистецтва – це ви!»

З музичними привітаннями до випускників також звернулася студентка 2-го курсу Юлія Вітранюк, а слова вдячності викладачам і батькам від бакалаврів прозвучали від цьогорічного зіркового випускника Мар’яна Воловецького, який запальною всесвітньовідомою «Джамайкою» на трубі запалив усю аудиторію.

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та творчих досягнень! Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищої вершини у вашому житті! Ви - майбутнє нашої держави і вам його творити!