«КРАЛИЦЯ» ПРИВІТАЛА БАКАЛАВРІВ- ВИПУСКНИКІВ

В Університеті культури відбулось вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Бакалавр»! Червона доріжка, квіти, кульки, шампанське, вишукані сукні дівчат та елегантні костюми хлопців – справжня святкова атмосфера панувала протягом тижня в богемному виші.

Чотири роки молодь впевнено йшла до своєї мети. Плідне навчання за престижними спеціальностями, освоєння навичок з майбутнього фаху, здобуття колосального професійного і життєвого досвіду під керівництвом висококваліфікованого науково-педагогічного складу університету, професорів, майстрів курсу і творчих наставників, та проходження практики у кращих столичних і європейських установах й організаціях допомогло їм стати справжніми професіоналами своєї справи – дипломованими бакалаврами.

Омріяні дипломи бакалавра одержали студенти Факультету кіно і телебачення, Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету дизайну і реклами, Факультету журналістики і міжнародних відносин, Факультету музичного мистецтва, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету економіки, права та інформаційних технологій, Факультету режисури і шоу-бізнесу, Факультету соціокультурної діяльності.

5-го і 6-го липня 2018 року фольклорний ансамбль «Кралиця» ФММ КНУКіМ привітав кнукімівців - випускників - бакалаврів факультету економіки, права та інформаційних технологій і факультету дизайну і реклами! Виступи «Кралиці» супроводжувалися гучними оплесками, багато хто із присутніх на святах записували краличан на відео, фотографували і фотографувалися на фоні «Кралиці». А також захоплено дякували по закінченню виступу за українські пісні, адже ніяка інша пісня в світі не може передати щирість, справжність і поетичність душі нашого народу!

Дякуємо п. Олені Тимошенко і в. о. ректора КНУКіМ п. Ігорю Бондарю за запрошення на свято їх факультетів, а випускникам - економістам, правознавцям, ІТ-шникам і дизайнерам - широкої довгої професійної дороги!