УВАГА: ПОДАННЯ ЗАЯВ НА ВСТУП!

Дорогі наші абітурієнти, від сьогодні – 12 липня 2018 року – відкрито можливість подання заяв на вступ!

Просимо вас до подання першої заяви уважно перевірити внесену інформацію в електронному кабінеті. Після подання заяви інформацію змінити буде неможливо!!!

Подавати заяви через електронні кабінети можна буде:

• до 18:00 20 липня 2018 року на творчі спеціальності (у тому числі – музичне мистецтво);
  • до 18:00 26 липня 2018 року на інші спеціальності.

«Ось ми вас і дочекалися, любі наші абітурієнти! Просто неймовірно раді бачити вас в стінах нашого університету!» - так прокоментувала свої перші фотографії з абітурієнтами креативна група ФММ КНУКіМ – Анна Лукащук, Віка Ворона і Альона Єрмоленко.

Дорогих і довгоочікуваних абітурієнтів чекає не лише фахова консультація в ПК ФММ КНУКіМ, але й смачний безкоштовний обід, в організації якого також беруть участь студенти – музиканти. «Наші хлопці Вова Сінельніков та Костянтин Омелянчук не тільки співають і гарно вчаться, а ще й завжди готові прийти на допомогу нашим любим абітурієнтам!!!» - це коментар ще до однієї фотографії у соцмережі Фейсбук.

Абітурієнти, якщо у вас виникають труднощі з поданням заяв, консультативний центр «Приймальна комісія КНУКіМ - 2018» готовий вам допомогти. Чекаємо на вас щодня з 8:00 до 20:00 за адресою: вул. Євгена Коновальця, 36 або за адресою: вул. Чигоріна, 20, ауд. 39 (приймальна комісія факультету музичного мистецтва КНУКіМ).