ВІТАННЯ ЮВІЛЯРУ!

У липні далекого 1958 року народився декан факультету музичного мистецтва КНУКіМ Петро Леонтійович Богоніс! Шановний Петре Леонтійовичу! 60 зим і літ принесли Вам багато здобутків і життєвих злетів: Ви – кандидат педагогічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор, багаторічний голова профспілкового комітету  професорсько-викладацького складу університету.

Ви – випускник нашого університету, з 1986 року – на викладацькій посаді в КНУКіМ. Працювали викладачем спеціальних музичних дисциплін, диригентом оркестру народних інструментів, займалися концертною діяльністю. А також вели активну наукову роботу.

Петро Леонтійовия Богоніс – автор багатьох наукових статей, монографій з теорії та історії музичної педагогіки. Він вперше науково обґрунтував та практично довів оригінальний метод гри та співу при навчанні на музичних інструментах дітей підліткового віку з недостатніми музичними здібностями.

В своїй діяльності наш ювіляр намагається впроваджувати в практику сучасні підходи в організації учбового процесу на факультеті, вивчає досвід європейських та світових подібних навчальних закладів. Є прибічником демократичних, ліберальних течій у вихованні та навчанні.

Шановний наш поважний ювіляре Петре Леонтійовичу! Прийміть вітання від усіх науково-педагогічних працівників і студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпного джерела сили і натхнення, родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі, нових досягнень, злетів і перемог! Нехай бурхливий вир життя не похитне Вашу впевненість, а Господнє благословення додає віри у власні кроки. Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі йти по наміченому шляху, реалізовувати плани і втілювати мрії!