МУЗИЧНА БЛАГОДІЙНІСТЬ

У серпні 2018 року учасники фольклорного ансамблю «Кралиця» ФММ КНУКіМ та волонтери доброчинності завітали до Спеціалізованого обласного будинку дитини в м. Боярка. Юні глядачі слухали українські народні пісні, танцювали народні побутові танці та грали в традиційні ігри.

Зустріч для всіх була незабутньою. Під час заходу було море емоцій та позитивного настрою! Для діток, обділених батьківською любов’ю, ця зустріч стала одним із не багатьох в їхньому житті позитивних моментів! А для фольклористів КНУКіМ і керівника цього благодійного виступу – нещодавньої випускниці нашого факультету, а сьогодні – методиста деканату ФММ Ірини Прядун – такі виступи є необхідністю – ми ділимося нашою щирістю і талантом із іншими, не вимагаючи нічого за це – добрі справи – це поклик душі для музикантів КНУКіМ!

Любі, будьте щирими та робіть добрі справи!