ВІТАЄМО МАГІСТРІВ!

Гаряча пора вступної кампанії добігає кінця, але серця абітурієнтів все ще продовжують битися у пришвидшеному ритмі. Хто стане студентом, а кому доведеться покращувати свої знання, уміння і навички впродовж наступного року? Хто вже 1 вересня стане на шлях здобуття якісної освіти європейського зразка? Кого з сьогоднішніх абітурієнтів чекає перехід у новий статус студента, а з ним – захопливе життя і напруження навчального процесу?

Дізнаємося вже сьогодні! Адже 12 серпня приймальна комісія університету остаточно визначилася, кого саме вона рекомендує до вступу в магістратуру. А це означає, що врешті було оприлюднено рейтингові списки вступників - магістрів на денну форму навчання (бюджетна форма фінансування).

З рейтинговими списками вступників можна ознайомитися зручним особисто для вас шляхом через посилання: http://knukim.edu.ua/spisok-zarahovanih-na-byudzhet-na-magistraturu/

Дорогі кнукімівці – музиканти – магістри! Вас можна привітати – бо ви і є той самий щасливчик, майбутній студент КНУКіМ! Слідкуйте за новинами і залишайтесь на хвилі КНУКіМ!