Факультет музичного мистецтва

      ​​

ВІТАЄМО МАГІСТРІВ!

Гаряча пора вступної кампанії добігає кінця, але серця абітурієнтів все ще продовжують битися у пришвидшеному ритмі. Хто стане студентом, а кому доведеться покращувати свої знання, уміння і навички впродовж наступного року? Хто вже 1 вересня стане на шлях здобуття якісної освіти європейського зразка? Кого з сьогоднішніх абітурієнтів чекає перехід у новий статус студента, а з ним – захопливе життя і напруження навчального процесу?

Дізнаємося вже сьогодні! Адже 12 серпня приймальна комісія університету остаточно визначилася, кого саме вона рекомендує до вступу в магістратуру. А це означає, що врешті було оприлюднено рейтингові списки вступників - магістрів на денну форму навчання (бюджетна форма фінансування).

З рейтинговими списками вступників можна ознайомитися зручним особисто для вас шляхом через посилання: http://knukim.edu.ua/spisok-zarahovanih-na-byudzhet-na-magistraturu/

Дорогі кнукімівці – музиканти – магістри! Вас можна привітати – бо ви і є той самий щасливчик, майбутній студент КНУКіМ! Слідкуйте за новинами і залишайтесь на хвилі КНУКіМ!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​