Факультет музичного мистецтва

      ​​

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ - 2018

Вже традицією Дня Незалежності України стали концерти Святослава Вакарчука і гурту «Океан Ельзи» на НСК «Олімпійський. Ось і цього року традиційний «День Незалежності із ОЕ» - 2018 на НСК «Олімпійський» - масштабна і музично-допінгова подія для всієї України - відбувся! Яскраво, захопливо і патріотично!

І знакову роль у цьому святі музики і єднання відіграли випускники #КНУКіМ #ФММ #Кралиця #фольклористиКНУКіМ Олена Цибульська, Ірина Коваленко, Ніна Гаренецька - наша вже всесвітньовідома #ДахаБраха! Їх музика ставала саундтреком до серіалу «Фарго» у США, а також супроводжувала рекламу бренду парфумів Девіда Бекхема. Наш відомий вже далеко за межами України етно-хаус-гурт, який стати спеціальним музичним гостем концерту запросив особисто Святослав Вакарчук, зявився на сцені невипадково. «Ми раді виступати на одній сцені з унікальним музичним колективом, який вже став одним із символів України в світі. Я дуже люблю їх творчість. Їх виступи, на яких я був – серед найкращих моїх концертних спогадів», - розповів Святослав Вакарчук на прес-конференції перед концертом.

І ще одна колишня кнкімівука була в цей вечіір на сцені – Людмила Терзійська (Капітонова) – солістка гурту #ФолкіФанки, учасниця одного із сезонів проекту «Голос». Її медитативні сольні вокалізи були до мурашок на шкірі і до сліз щастя! «Работать с такой потрясной командой - огромное счастье! Мир перевернулся с ног на голову!!! Полный улёт, драйв, профессионализм, нереальная энергетика!!!» - так описала свої емоції від спільної роботи із «ОЕ» наша талановита вокалістка!

Пишаємося тим, що початком творчої кар’єри для наших талановитих і відомих фольклористок Олени Цибульської, Ірини Коваленко, Ніни Гаренецької, Людмили Капітонової став фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ! Радіємо кожній їх перемозі! І чекаємо з майстер-класами!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​