НАВЧАЛЬНИЙ РІК – 2018-2019!

«А у нас вже відбулися зустрічі з першокурсниками! Провели з ними дружні розмови і потім всі пішли на зустріч зі своїми колективами! От як швидко біжить час! Ми тільки-но приймали у вас документи, а вже зараз ви являєтесь студентами Богемного університету! Вітаємо ще раз вас, дорогі вже студенти зі вступом!» - так привітала у соцмережах креативна група ФММ КНУКіМ першокурсників – музикантів 2018-го року вступу!

А ми додамо: новий навчальний рік розпочато! Наші першокурсники вже активно долучилися до кнукімівського життя: 30-го серпня 2018 року у них відбулася зустріч із почесним президентом КНУКіМ професором Михайлом Михайловичем Поплавським, який розкрив новачкам – кнукімівцям секрети успішної професійної реалізації і підкорення вершин професії: «Атакуйте життя! Будьте активними! Не пасіть задніх! Ризикуйте, і все у вас вийде!»

31-го серпня відбулися зустрічі початківців – музикантів із професорсько-викладацьким складом факультету і його творчими колективами: після загальної зустрічі і інструктажу з техніки безпеки із першокурсниками спілкувалися фахові викладачі і студенти старших курсів, а також студдекан факультрету студентка ІУ-го курсу Вікторія Ворона, голова креативної групи факультету студентка магістратури Аня Лукащук і голова профкому факультету магістр 1-го року навчання Тетяна Молибога.

А 1-го і 2-го вересня тісне спілкування із першокурсниками продовжили куратори академічних груп – Олена Юріївна Грицюк, Жанна Миколаївна Закрасняна і Євгенія Андріївна Дубінченко, який в організації творчих заходів допомагала завідувач лабораторії Юлія Олександрівна Крупа. Софіївська і Михайлівська площі, Андріївський узвіз і неповторна Андріївська церква, історичний Поділ, фунікулер, Володимирська гірка, Майдан Незалежності і його фонтани, надзвичайна Пейзажна алея, Будинок із химерами, Маріїнський парк і ще багато-багато різни цікавинок під час екскурсій столицею України побачили першачки! Враження зашкалюють! Столиця і КНУКіМ прийняли наших першокурсників! Тепер – активно починаємо навчання, яке буде цікавим і пізнавальним, творчим і активним! Успіхів нам усім!