ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК!

Новий навчальний 2018 – 2019 навчальний рік розпочато! За традицією творчий навчальний рік студентські музичні колективи КНУКіМ розпочали загальними зустрічами, екскурсіями Києвом для першокурсників і відвідуванням провідних мистецьких установ столиці України, зокрема – Національного театру опери і балету.

Усі творчі колективи ФММ КНУКіМ познайомилися із першокурсниками і з перших днів активно долучили їх до мистецької діяльності, адже попереду безліч концертів на найвідоміших творчих столичних майданах.

Український народний хор імені Станіслава Павлюченка зібрав 3-го вересня не лише усіх викладачів і студентів спеціалізації «народно-хорове мистецтво», але й випускників – сьогодні артистів багатьох київських мистецьких колективів. Загальні фотосесії, музичні привітання, безпосереднє міжособистісне спілкування, - перші дні навчального року були надзвичайно насиченими!

А ще була прогулянка Дніпром, яку, думаємо, не забудуть ні студенти, ні викладачі! Але про це – трохи пізніше!