ПРОГУЛЯНКА ДНІПРОМ

Тримайте підбірку фотографій із прогулянки Українського народного хору ім. С. Павлюченка на паромі! Студенти та викладачі чудово та весело провели час! Все-таки прогулянка на свіжому повітрі дуже корисна!

Додамо також, що організацією прогулянки Дніпром для студентів (в першу чергу – першокурсників) займалися викладачі спеціалізації «народно-хорове мистецтво»), відпочити на воді змогли не лише початківці – першачки, але й усі учасники хору і викладачі.

Надзвичайні враження, гарна погода, свіже повітря, живе спілкування один з одним і з викладачами, - думаємо, такий початок навчального року запам’ятається надовго усім!