Факультет музичного мистецтва

      ​​

НА СВЯТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

30 вересня 2018 у Києві в приміщенні / дворі Британської Ради та Goethe-Institut відбулося святкування Європейського дня мов. Європейський день мов відзначається щорічно з 2001 року за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі. Мовне розмаїття – це інструмент досягнення більшого міжкультурного розуміння та ключовий елемент багатства культурної спадщини нашого континенту. Саме тому 800 мільйонів європейців заохочують вивчати більше мов у будь-якому віці.

В Україні святкування Європейського дня мов цьогоріч відбулося за підтримки EUNIC – мережі національних інститутів культури Європейського Союзу; до святкування активно долучилися першокурсники – музиканти КНУКіМ (групи ТНБ-48 та ТД-18) із своїм куратором – викладачем Жанною Миколаївною Закрасняною.

Під час святкування Європейського дня мов відвідувачам пропонувалися активності на будь-який смак. В приміщеннях можна було пройти пробні уроки європейських мов для дітей, підлітків та дорослих, спробувати провести природничі експерименти, використовуючи іноземну мову, ознайомитися з діяльністю культурних інститутів та різноманіттям їхніх пропозицій, відвідати інформаційні заходи щодо навчання в цих країнах та спробувати заняття з танцювальної аеробіки зумба під запальну музику з різних країн! В бібліотеці можна було поринути у світ книжок та казок, а також у віртуальний світ за допомогою новітніх технологій!

На подвір'ї, спробувавши свої сили в конкурсах та вікторинах, кнукімівці змогли насолодитися танцювальними майстер-класами, національними смаколиками з різних країн Європи, послухати європейську музику та виграти невелички призи! Завершальною родзинкою стала прогулянка історичним київським Подолом і живе дуже цікаве і змістовне спілкування!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​